szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Najtansza dieta.....


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
justka271
2007-02-19
Email
Hej znacie moze jakas diete, ktora jest tania i skuteczna?Zeby tak w dwa tyg zrzucic z 4-5kg;)
ciekawa
2007-02-19
20:40:40
Email
Kochanie najtaniej bedzie nic nie jesc a efekt murowany i tani:( Ale chyba niezbyt mądry. Dużo wody mineralnej, dużo cwiczeń, mało słodyczy i tłustego jedzonka, dużo warzyw-bedzie lepiej, zdrowiej,i na dłuzej-ale napewno nie tak szybko. chyba ze masz jakieś wielkie wyjście i sukienka sie opina:)(?) To raczej z samych jelit pójdzie od wody mineranej i ważyw. No i chlebek bym odstawiła i maczne potrawy-ale jak napisałam to raczej malo skuteczne na dłuzej. choc moze poluźnic spodnie czy spódnice;) Opisywana tutajwielokrotnie dieta kapusciana-stosuje sie krótko i ładnie z brzucha spada ale to raczej wode sie traci(moim zdaniem)i złogi w jelitach. na szybki chwilowy efekt moze wystaczy. W kazdym razie powodzenia:)
justka271
2007-02-20
10:36:49
Email
ja chce schudnac zeby znow wejsc w swoje spodnie a narazie nosze rozmiar 42;(,a jak sie robi ta zupe kapusciana?
ciekawa
2007-02-20
11:41:55
Email
Poprostu masa cebuli, ciętaj świerzej kapusty i papryka gotuje sie na rosołkach i dobrze przyprawia-nie zaklepuje. Warzyw ma byc tyle zeby było gesto. Są gotowe mrozonki. Ale kochanie moze lepiej długofalowo sie poodchudzac niz tak na chwilke. Jak byś pocwiczyła to i ciało jedrniejsze i zdrowsze. ale decyduj sama. Ze wszytskich diet jakie znam najbardziej sensowna wydaje mi sie dieta 1000kalorii-pewnie w niecie sa jakies jadospisy. ale oczywiscie to wszytsko kwestia przekonań. Ja raczej sie nie odchudzam-jak mi sie zdazłyo przybrac:) to poprostu mniej słodyczy a od regularnych cwiczen i tak spadało. A teraz jestem w ciazy 23tc i narazie mam 7 kilo do przodu:)
pinkie
2007-02-20
13:33:26
Email
Ja jestem zwolenniczką diety grupy krwi. Ale nie sądzę, zebyś mogła na niej schudnąc 4 kg w ciągu 2tyg. No i oczywiście najlepsza jest dieta MŻ i SSS czyli Mniej Żrec i Sport, Seks i coś tam cos tam. Dieta, przy której chcesz schudnąc 4-5 kg w ciągu 2 tyg nie moze być zdrowa dla organizmu. Już ciekawa kiedyś o tym pisała: traci się wtedy miesnie, ale nie tłuszcz No chyba ,ze ważysz ponad 100kg, wtedy pewnie można tak szybko schudnąć.
olufal
2007-02-21
00:40:54
Email
Pinke a co to za dieta grupy krwi?
ciekawa
2007-02-21
08:14:13
Email
Wzależnosci od grupy krwi powinno sie ponoć jesć np nabiał a kolei inna grupa mieso, jeszcze inna ważywa. MOzna kupic taka ksiazeczke o tej diecie taka broszurka pewnie niedroga-ponoc niektórym słuzy choć ja akurat jem o ile dobrze pamietam zupenie odwrotnie.ale cos w tym jest. Grupy wywowdza sie z pelmion myśliwych czy zbieracy i od tego zalezała ich dieta.
pinkie
2007-02-21
08:33:33
Email
Jest wiele stron na ten temat - wpisz sobie w gogle 'dieta grupy krwi' to zobaczysz. U mnie sprawdziła się super - teraz koledzy w pracy sie zaangażowali. Znam wiele osób, które dzięki niej nabrały energii i schudły. Ja wrócę do niej, jak tylko skończę już zupełnie karmienie piersią.
olufal
2007-02-21
09:23:42
Email
dzieki ,juz sobie czytam :) Moze zgubie te 5kg... W ciazy przytylam tylko 10kg ale pozbyc sie tych 5 po karmieniu jest mi straszenie ciezko...buzka

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum