szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Adminko znowu coś do usunięcia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Goga66
2007-02-02
Email
Adminko, znowu odezwał się ten zboczeniec Marek. Siedzi w niemowlaczkach w temacie mleko z piersi
AdminSylwia
2007-02-04
21:41:02
Email
Już usunęłam wpisy 'marka'. Bardzo dziękuję za pomoc w wyszukiwaniu jego wpisów. Pozdrawiam.
Goga66
2007-02-08
19:09:24
Email
no niestety Mareczek znowu w tym samym temacie w niemowlaczkach :( Czy nie dałoby się zblokować TCIP z którego pisze albo przynajmniej nicku?
Padła też na forum propozycja, żeby zrobić oddzielny dział - uwagi do administratora, zeby admin od razu widział, że coś się dzieje i gdzie będziemy zostawiać swoje uwagi? Co Ty na to Adminko? Pozdrawiam
Atka
2007-02-10
18:09:25
Email
WŁAŚNIE ADMINKO! tak jak GOGA napisałą już przede mną w swoim wpisie: czy naprawdę nie dałoby się zrobić z tym coś skuteczniejszego? może taki dział gdyby istniał (dodatkowy dział stworzony specjalnie po to żeby wklejać tam adresy stron takich gwiazd jak m.in. Marek, Dorotka...itd.) umożliwiłby SZYBSZY kontakt z tobą. Szybciej mogłabyś wtedy do tych wpisów docierać i usuwać je, bo teraz zanim te brewerie zastają usunięte to trochę to trwa i niestety multum osób włącza się w te jałowe dyskusje, które jedynie zachęcają do kolejnych rewelacyjnych odpowiedzi naszych forumowych mareczków.
AdminSylwia
2007-02-11
21:21:21
Email
Witajcie! Przeczytałam wszystkie Wasze propozycje rozwiązania problemu uciążliwych wpisów. Ponieważ ja już wkrótce będę rodzić, tą sprawą zajmie się inna osoba. Przekażę jej wszystkie Wasze prośby i mam nadzieję, że już wkrótce ten problem zostanie rozwiązany. Proszę o cierpliwość. Na dzień dzisiejszy likwiduję wskazane wpisy 'marka'. Pozdrawiam! Buziaki
filipinka
2007-02-11
21:50:30
Email
Masz ogromnego farta Sylwiu żeby tak idealnie trafić w godzinę w której wysłałaś ten wpis :)))
Goga66
2007-02-12
10:55:45
Email
Sylwio - to daj znać, kiedy wyjdziesz ze szpitala, kogo urodziłaś i jak ma na imię :) Może dołączysz do nas jako uczestniczka? A na kiedy masz termin? Dużo zdrówka i lekkiego porodu :)
Atka
2007-02-12
18:19:08
Email
Lekkiego porodu i ekspresowego powrotu do nas!!! czekamy na nowego członka forum.
ciekawa
2007-02-19
21:16:59
Email
hm.. ciekawe czy mamy nowego administratora?? Bo mareczek sie uaktywnił-trzeba by go wyciac-obrzydliwiec fuj..
karolina
2007-02-19
21:37:18
Email
a nie mozna tego debila calkiem zablokowac?
agnieszka74
2007-02-20
20:42:55
Email
Marek jest laktofilem. Ma 44 lata, pochodzi z Katowic. Ogłasza sie nie tylko na naszym forum.
Mysle ze należy go potraktować jak Jowite...poprostu olać..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum