szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Problem z kontaktem z happy mum i rozmiarami


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Mathilda
2007-01-31
Email
Witam wszystkie Kobietki!! Jeszcze nie "zapoznalam" sie z Wami i z trescia forum, ale jestem strasznie niecierpliwa i pala mnie moje watpliwosci.. Otoz: pisalam kilkakrotnie do happy mum na adres przez Nich podany, ale za kazdym razem otrzymuje w odpowiedzi "Delivery has failed". W związku z brakiem (jeszcze) brzuszka, mogłam dokładnie się wymierzyć. Okazało się, że w biodrach mam 92/93 cm, a w biuście 95/96 cm, więc nie "mieszczę" się w tabeli. Z biodrami jestem w rozmiarze 38, a z biustem powędrowałam do 40.. Jak w takim razie robić zakupy?? Nie chciałabym popełnić błędu. Czy wszelakie "doły" ( spodnie, majtki ) kupować na 38, a "góry" na 40? Tak bardzo podobaja mi sie te ubrania. Pomozecie???
Mathilda
2007-01-31
12:31:39
Email
Dziewczyny.. wiem, ze to malo interesujacy post, ale moze ktoras wyrazi swoje zdanie?? A moze ktos z happy mum sie odezwie?? Dziwi mnie poprostu ten problem z kontaktem. nie wiem czy to wina mojej skrzynki, czy Ich..
ciekawa
2007-01-31
18:13:34
Email
hm moze jakies problemu techniczne:) ja tydzien temu kupiłam spodnie i szybciutko wszytsko przyszło. Co do rozmiarów to tak jak piszesz bluzeczki na ten jaki wychodzi w biuscie a podnie na ten co wychodzi w biodrach-u mnie ta sam sytuacja jest wiec spokojnie. Ale skoro nie masz jeszcze brzuszka to radze poczekac mnie podskoczyło nieco w biodrach i zmienił mi sie rozmiar spodni wiec jesli nie potrzebujesz jeszcze typowo ciążowych wstrzymaj sie z kilka tygoni az wyskoczy brzuszek. Moze aurat podskoczysz w biodrach. W koncu chodzi o to zeby korzystac z nich do konca:) A poza tym ja podałam swoje aktualne wymiary i tydzien ciazy w opisie to oni sami dobiora rozmiar jesli uznaja ze zły wybrałas.
AdminSylwia
2007-01-31
19:00:56
Email
Mathilda-nie wiem dlaczego masz takie problemy z kontaktem z Happy mum, ale 'ciekawa' ma rację. Możesz spokojnie wysłałać zamówienie z wybranymi przez Ciebie ciuszkami,a w uwagach podać swoje dokładne wymiary bioder i biustu. Dziewczyny obsługujące sklep na pewno dobiorą odpowiedni rozmiar, a w przypadku jakiś watpliwości skontaktują się z Tobą. Pozdrawiam serdecznie!
Mathilda
2007-02-01
11:00:58
Email
Dziekuje bardzo za pomoc!! Wczoraj udalo mi sie wyslac maila i wszystko wskazuje na to, ze to moja skrzynka szwankuje.. Tego szczesliwego maila wyslalam z innego konta. Tak jak piszecie, wstrzymam sie z zakupami, bo szybko tyje. Myslalam na poczatku, ze wystarczy kupic spodnie na stare, przedciazowe wymiary i one sobie ze mna urosna az do 9 miesiaca :) Tylko, ze kobiety w mojej rodzinie tyja w ciazy na potege!! Nawet 40 kilo, wiec nawet najbardziej elastyczne ciuszki az tak nie urosna :) Cudow nie ma! Jeszcze raz dziekuje i wybaczcie niecierpliwosc swiezej ciezarowce :)
ciekawa
2007-02-01
11:18:22
Email
Zartujesz ja piersze spodnie kupiłam w 3 miesiacu:):) hi hi oby system zakładek działał jak najdłuzej bo drogie były:) hi hi
Mathilda
2007-02-01
20:47:39
Email
W 3 miesiacu?? A myslalam, ze tylko mi tak brzunio szybko rosnie (ale przyznac mu trzeba, ze jest czesciowo tluszczowy). Dzis przed lustrem probowalam ten tluszczyk wciagnac, to pozniej bolal mnie brzuch przez pol dnia. Jak narazie glownie urosly mi buly po bokach, czyli tzw.boczki, ktore powabnie wylewaja sie ze spodni :) Kiedy znalazlam ta stronke, ucieszylam sie jak dziecko, bo w moim miescie, to cienko z fajnymi ciuszkami dla ciezarowek. Czekam tylko, az nawet najluzniejsze moje spodnie stana sie za ciasne i przystapie do akcji kupowania!!! W ogole dobrze sie tutaj czuje :)
ciekawa
2007-02-02
08:32:41
Email
He he to kóry Ty tydzien jestes? U mnie to było tak ze ja brzuch przed ciążą miałam idealny:)wiec jak tylko zaszłam nagle puchł potwornie nabrął wody-odrazu 7 kilo. A po paru tyg wszystko spadło do normalnej wagi zaczeło powolutku przybierac, choc w obcisle spodnie nie bardzo sie dopinałam. Pierwsze spodnie kupiłam bo były klasyczne na kancik i szerokie w udach a poza tym jak mdliło to jakikolwiek ucisk na brzuch potegował doznania wiec ciezarne spodnie były wygodniejsze. Ja i Pierwiastka kupilysmy tutaj ostatnio spodnie z wyprzedazy-czerwone po 39zł. Moge je polecić, sa cieniutkie wiec za mieisac jak ulał i rozciagliwe. A za te pieniazki sprawdzisz sobie firme i bedziesz pewna ze dobrze robisz kupujac tutaj.
Mathilda
2007-02-02
12:41:53
Email
Oj wstyd sie przyznac.. to dopiero 6 tydzien.. ale ja brzucha dorobilam sie, bo permanentnie bylam w ciazy urojonej przez prawie rok ;P Staralismy sie blisko rok i co miesiac myslalam, ze to moze juz, wiec jadlam, bo trzeba dobrze sie odzywiac, a odchudzac sie nie wolno, bo to zaburza gospodarke hormonalna. No i tak to sie dorobilam brzuszka przedciazowego. Do tego mam zaparcia i mi brzuch wydelo. Mam jeszcze swoje luzne spodnie, w ktorych moge chodzic. Mimo tego tluszczyku, mam wrazenie, ze brzuszek juz mam delikatnie wiekszy. Moze to przez to, ze juz raz bylam w ciazy (poronilam) i teraz miesnie sie szybciej rozciagnely..??? Aaaa.. i jeszcze jem duphaston i po nim tez jestem lekko "nadeta" :) Nie bede swirowac. Poczekam na brzuch, ktory bedzie widoczny nie tylko dla mnie i wtedy bede szalala z zakupami :)
Mathilda
2007-02-02
12:53:06
Email
Wiesz co Ciekawa.. ja pewnie poprostu znowu przytylam, bo brzuszek w 6 tyg..?? Sama sobie pewnie ciemnote wciskam :P
ciekawa
2007-02-02
12:57:37
Email
Ja jak napisałam byłam potwornie spuchnieta własnie ok 6 tyg. pochwa, brzuch, macica-lekarz wziernika wsadzic nie mógł wiec tłuszczyk tłuszczykiem ale ciaża napewno swoje daje:) Ja na poczatku nosiłam wiekszosc spodni ale sie rozpinałam siedzac a potem zaczepiałam bumeczke do włosów o guzik i na to pas ciażowy-swietny wynalazek. Na allegro jest ich masa. Czekaj sobie spokojnie a niedługo dorobisz sie brzuszka;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum