szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Co mam robić??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Monika__B
2006-11-04
Email
Witam, 31 maja urodziłam synka. Od tamtej pory po ciąży został mi jeszcze duży brzuch. Nie wiem co mam robić aby go zmniejszyć gdyż karmie piersiąą i żadnych odhudzajacych produktów boje sie brać. Prosze o pomoc!
ciekawa
2006-11-04
13:02:38
Email
Pewnie mięsnie Ci sie porozciagały. A ćwiczyłas coś przed ciazą? jakiś aerobik czy sport? Jesli to tylko brzych a z innych cześci ciała już zdążyło spaść to raczej same ćwiczenia powinny pomóc. Pewnie dziewczyny które juz dawno urodzily maja jakieś sowoje sposoby ale ja stawiała bym na pożadne codzienne cwiczenia. Zaczynajac od powiedzmy 15 minut dziennie.
ilona81
2007-02-03
17:20:20
Email
miałam ten sam problem.. pół roku po porodzie jeszcze miałam brzuszek.. pomagał pas ściągający i bielizna wyszczuplająca, można zakupić na allegro.. polecam.. teraz 10 m-cy po urodzeniu, nie poznać ze wogóle byłam w ciąży ;)
ciekawa
2007-02-03
19:34:12
Email
A teraz tak sobie myśle, ze na miesnie niekożystny wpływ może miec twoja dieta. Moze wyłaczyłaś jakis składnik pokarmowy który odzywia mięsnie. Spytaj lekarz-nie pamietam co ale napewno cos sie polecąło na wzmocnienie miesni-moze twoja dieta w zwiazku z karmieniem jest zbyt uboga. Mysle ze to moze byc za mało białka. Ale spytaj lekarza.
Ania_B
2007-04-27
14:48:20
Email
Nie przejmuj się ja miałam podobnie, uzbrój się w cierpliwość jak skończysz karmić wszystko wróci do normy. Basen i ćwiczenia również nie zaszkodzą :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum