szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - "pajączki" na nogach


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dodinga6
2006-09-08
Email
dziewczyny, dopada mnie problem pękających naczynek na nogach. W ciąży nie było nic, udało mi się również uniknąć rozstępów i nie mam ani jednego.Za to teraz pojawiają się pajączki.Zauważyłam je przez przypadek, bolały mnie nogi po spacerze i w miejscu gdzie ból był najbardziej wyczuwalny zauważyłam te zmiany.Może któraś z Was ma ten problem? Nie wiem czy można to czymś smarować-dodaję, że karmię dzieciątko piersią.
ciekawa
2006-09-08
12:03:58
Email
Ja tez mam cere naczynkową. Ale podejrzewam, ze jesli bola cie nogi to moze to być żylak. Pajączki nigdy nie bolą. Radziła bym pokazac to lekarzowi. Jeśli to pajączki to przykro mi ale tak naprawde nie ma zlotego środka. Mozna uzywac balsamów na cere naczynkową i wypalać to tak jak naczynka na twarzy ale jak sie ma skłonnosc to dużo nie da się zrobic. Najważniejsze to łykać rutyne i witC-to jedyny sposób-uszczelniają naczynia. Na zylaki-jest masa maści i zeli w sklepach (na naczynka tez mozan je stosowac) ale nie wiem jak to jest z karmieniem. Na obie dolegliwosci napewno: nie stać długo,nosić wygone buty, odpoczywać z nogami na poduszce z wałeczkiem pod kolanami i koniecznie rutyna i wit C. Jednak radze pokazac to lekazowi bo same pajaczki nie powinny boleć. chyba ze to zbieg okoliczności.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum