szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Nivelazione Woman Piękne piersi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2006-08-25
Email
źródło : www.izyda.pl Opis :Nivelazione ® Woman Piękne piersi większe, jędrne piersi Kuracja pomagająca uzyskać doskonały wygląd piersi: - ujędrnienie biust - powiększenie biust Unikalna formuła, aby powiększyć piersi, przywrócić ich jędrność i napięcie. W zależności od intensywności stosowania:Przeznaczona dla kobiet po 18 roku życia. Szczególnie polecana kobietom po kuracjach odchudzających, karmieniu piersią i w okresie okołomenopauzalnym, których piersi utraciły jędrność oraz kobietom, które chcą uzyskać pełniejszy, większy biust. biust powiększa się i wypełnia skóra piersi staje się napięta, ujędrniona, widocznie wzmocniona, co daje efekt podniesienia piersi i poprawy ich kształtu. Czas trwania kuracji: - aby uzyskać utraconą jędrność 2-3 miesiące - aby powiększyć piersi 6-8 miesięcy Sposób użycia: Faza wstępna (przyzwyczajanie organizmu) – 2 kapsułki dziennie, 1 rano, 1 wieczorem przez 2 tygodnie. Faza właściwa (stymulacja biustu w kierunku ujędrnienia i/lub powiększenia)- 4 kapsułki dziennie, najlepiej przy posiłkach. Po uzyskaniu pożądanej jędrności biustu (po ok. 2-3 miesiącach) przejść do fazy podtrzymującej. W celu uzyskania efektu większych piersi faza właściwa powinna trwać ok. 6-8 miesięcy. Po uzyskaniu pełniejszych piersi przejść do fazy podtrzymującej. Faza podtrzymująca – 1 kapsułka dziennie. W razie wystąpienia nudności lub zakłóceń cyklu menstruacyjnego, należy odstawić preparat. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety. Chronić produkt przed dziećmi. Nie stosować u dziewcząt w okresie dojrzewania, kobiet w ciąży i matek karmiących. Suplement diety. Zawartość opakowania: 80 kapsułek.
MoNiSiA
2006-08-25
15:00:32
Email
Dołączam zdjęcie, może któraś z mamusiek stosowała ten preparat???

MoNiSiA
2006-08-25
15:02:38
Email
Acha! Dodam, że cena opakowania wynosi ok. 42zł.
ciekawa
2006-08-25
16:18:37
Email
hm.. ciekawe co to ma w składzie-bo jak jakieś hormony to lepiej sie dopytac lekarza. A jak ktos miał jakieś problemy z guzkami czy włókniakami i torbielkami to juz napewno. Masz tam skład tego specyfiku?
Basia.26
2006-08-26
12:59:26
Email
Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera wyciągi: Foeniculum v. /Fennel seed 200mg Fucus vesiculosus/Bladderwrack 100mg Avena sativa/Oats green tops 20mg Turnera diffusa/Damiana leaf 20mg Angelica sinensis/Dong Quai root 20mg Humulus lupulus/Hops 20mg Pueraria lobata/Kudzu root 20mg mangan 2mg. tyle znalazlam. prawie nic mi to nie mówi ;)
MoNiSiA
2006-08-26
13:26:40
Email
O właśnie...dzięki Basia, że to napisałaś. Ja też nie znam się na składzie, może Ty ciekawa się orientujesz, czy tabletki te są w miarę bezpieczne???
Dorota
2006-08-27
12:12:57
Email
Monisia, tu masz po polsku http://www.kosmetykionline.pl/product_info.php?products_id=4164
ciekawa
2006-08-27
22:40:17
Email
hm. Wyglada na to, ze skład opiera sie na ziołach-uwaga niektóre moga być niebezpieczne. co do reszty składników-jak znajdę chwile to poszukam w necie jakie mają działanie-tak z czystej ciekwosci bo akurat nie potrzebuje używać. Chyba najbezpieczniej było by iśc z wydrukiem do apteki i spytac. Wiecie jakos mi sie wieżyc nie chce zeby coś mogło powiększyć biust. No ujędrnić skóre-jakis krem, wypracowac miesnie-ćwiczenia...ale tabletki....(????) Musiały by działaś na hormony bo przecież biust to gruczoł i tkanka tłuszczowa-innej możliwości nie widze. Ala jak napisałam w wolnej chwili poszukam-moze kidys i mnie bedzie cos takiego potrzebne

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum