szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - staniki/biustonosze


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwetka
2006-07-04
Email
Cześć dziewczyny! Jakie nosicie staniki po zakończxeniu karmienia? Osobiście mialam wielki problem z doborem stanika, jakoś mi się ten biust nie dał ładnie zapakować, wylewał się i był nie-do-okiełznania. Usztywnianych staników nie cierpię, nie mówiąc o push-upach. DOpiero ostatnio kupiłam coś co mi pasuje i to za 7zl!!!szaleństwo cenowe, nie? Ale wreszcie pasuje i ładnie biust podtrzymuje. A jak tam Wasze piersi sie trzymają a własciwie czego? he he
MoNiSiA
2006-07-04
12:46:29
Email
Hehehehehe! No u mnie ma czego, ale za to gorszej jakości (mało jędrne, rzecz jasna;-) ). Ja po zakończeniu mam C, tak jak w czasie karmienia. Przed ciążą miałam B. Teraz walczę z nadwagą i marzę żeby mi się biust zmniejszył. Chociaż raz mi kumpelka powiedziała :" Kurcze, Monika jak ja bym chciała mieć taki biust!!! Normalnie wygląda jakbyś...jeszcze karmiła!" Ależ się uśmiałam! ;-DDD Hehehehe...
MoNiSiA
2006-07-04
12:49:05
Email
Acha! I uwielbiam usztywniane...Wcześniej push-up'y były, ale niestety na C ciężko jest dostać te modele... No to buźki :*
Julia
2006-07-04
13:38:07
Email
Hej dziewczyny, włączę się do dyskusji, bo to interesujący temat, a i bieliznę ładną zawsze lubiłam. Jeśli chodzi o mnie ostatnio trochę przytyłam niestety i już w C nie wchodzę, tylko D. Zawsze marzył mi się mniejszy biust, bo nie cierpię jak widzę uślinionych do pasa facetów, zwykle o wiele starszych, obleśnie się na mnie gapiących. Z racji dużego biustu jakiś czas temu przestałam kupować tanie staniki, bo zwykle są dobre na miesiąc, a potem się naciągają i nie trzymają ładnie biustu. Za to rewelacyjne są staniki triumpha. Na okres ciąży kupiłam sobie taki zwykły bawełniany, na szerokich ramiączkach. Przechodziłam w nim całą ciążę i potem jeszcze długo w czasie karmienia. Teraz jest właściwie taki sam, nic a nic się nie naciągnął, chociaż już nie jest taki bielutki jak na początku. Teraz już kupuję tylko triumph, chociaż trochę droższy, wolę zapłacić za stanik 70-80 zł i chodzić w nim spokojnie przez cały rok i czuć się świetnie, niż co 3 miesiące kupować nowy stanik za 20-30 zł, co w sumie i tak wychodzi drożej. Niestety na duży biust już trzeba mieć solidny stanik. A do tego w triumphie są te staniki ładne i seksowne, a nie jakieś namioty ;o) Zawsze jak przymierzam taki stanik, czuję, jakby był uszyty na mnie, leży jak ulał, niezależnie od fasonu. A takie tanie tandetne staniki zawsze gdzieś uwierają, odstają. Co innego jak ktoś ma mały biust, to pewnie spokojnie może sobie kupić taki tańszy stanik. Ja niestety nie mogę. No to tyle :o) Pozdrowionka.
andzia
2006-07-04
15:58:14
Email
Witam Kobitki.Ja tez uwielbiam sliczna bielizne a mam co nosic bo jest to D przed ciaza tez mialam D i zgadzam sie z Julia zawsze chcialam miec mniej bo ci obslinieni faceci fujjj.I takze od zawsze od bardzo dawna kupuje biustonosze tylko z firmy triumf naprawde polecam.Cena warta bo jakos naprawde super , wzory kolory.Zawsze zazdroscilam koleznaka ktore mialy maly biust kolorowych slicznych biustonoszy ale teraz i ja takie mam :).JULIA POLECA NAPRAWDE TRAFIONA FIRME!!Pozdrawiam
ciekawa
2006-07-04
19:47:28
Email
tak ja też przyznaje supermają niektóre modele-ja polecam romantic shaper:)Ja ma C i wierzcie mi szału dostaje jak mam coś kupić. Miękie staniki dziłaja raczej jak wieszaki a puszapu-o matko to dopiero skecz!! Jak ktos ma C to po co mu wkładki z zelu w staniku-nie lubie nosić cycków pod broda;)
ilona81
2006-07-04
22:33:58
Email
Jak wam zazdroszczę tych miseczek.. ja miałam w ciąży B teraz niestety jest tylko obwisłe malutkie A :( tak jak przed ciążą, tylko ze wtedy były dodatkowo jędrne, teraz to istne flaczki.. :/
21Aneta
2006-07-07
14:04:36
Email
a ja ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie trzy staniki - czarny, biały i brązowy, 85b. i zapłaciłam za nie całe... 24 zł!!! Wszystko dlatego ze kupiłam je z targu od znajomej :) Fajnie leżą, ja zawsze byłam z tych tanich staników zadowolona, dodatkowo są śliczne! Inna sprawa kiedy po paru miesiącach materiał sie przeciera i druty wyłażą i kłują pod pachami ;( wtedy czas znowu iść na targowisko :)
21Aneta
2006-07-07
14:08:11
Email
przed karmieniem ładne jedrne B, w czasie karmienia opuchniete C, po karmieniu wiszące jak worki małe B :(((((
Migotka
2006-07-07
14:29:33
Email
Przed karmieniem nosiłm miseczki--C--,w trakcie --D--, a obecnie 11 miesięcy od porodu ponownie noszę --C--.Nigdy nie narzekałam na piersi,no może w trakcie karmienia,bo miałam wrażenie,że mi wybuchną i ,ze wszyscy się na nie patrzą;)Teraz znów jestem zadowolona,piesi pomimo 7 miesięcznego karmienia nie straciły nic na jędroności i sprężystości.A co do staników,to mam lekka obsesję na tym punkcie;)Muszę mieć stanik w takim samym klorze jak bluzka,ktrórą chcę założyć .Ja to ogólni jestem szalona za jednolitością kolorów ,jak różowa bluzecza,to staniczek,majteczki,torebka i buty też muszą być w tym samym odcieniu,ale to juz taki mó uszczerbek w psychice,jak śmieje się mój tatko:)Nawet Alek ma 8 kolorów smoczków,tak by pasowały do kazdego ubranka,o czpaczkach i bucikach to juz nie wspomnę.Wiem-jestem zwariowana:) ))
Goga66
2006-07-07
14:55:13
Email
A ja przed ciążą nie nosiłam staników - rozmiar między A i B :) I teraz bardzo cierpię. Zdarza mi się po prysznicu zapomnieć włożyć - co za ulga!!! Teraz mam biust B/C i z rozsądku noszę :( A szufladę mam pełną pięknych staników, bo kupować ładną bieliznę uwielbiam. Problem w tym, że większości nie włożyłam ani razu
katka
2006-07-12
21:34:37
Email
migotka, tak sie zastanawiam, jak często zmieniasz te 7 smoków alkowi-pytanie bez zlosliwości z mojej strony, tylko taka higieniczna ciekawość
ciekawa
2006-07-13
11:07:51
Email
A laski ja to mam takiego jobla, ze czasem ni z tego ni z owego stanik zaczyna mnie uwierac-i co w tedy....jestem gotowa sie z niego rozebrać na ulicy:):) Nie raz mi sie zdarzyło. Poprostu dobry ukochany stanik nagle staje sie moim wrogiem;)
Krystyna
2015-02-16
12:47:32
Email
Może masz źle dopasowany biustonosz? Lub może spróbuj takich http://ekskluzywna.pl/biustonosze-miekkie miękkich, one zwykle najmniej upijają.
goodjob123
2015-06-08
08:58:07
Email
I często zakupy w new clubwear

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum