szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - foteliki samochodowe


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
nimue
2006-06-28
Email
Witam Czy miał ktos kontakt z informacjami na temat fotelika MALY PODROZNIK firmy DELTIM. Bo musze zmienic juz fotelik a ten sie wydaje interesujący, tylko ze niewele o nim wiem a reklamy nie zawsze wszystko mówia ;-) Pozdrawiam
Basia.26
2006-06-29
10:12:54
Email
też zamierzam go kupić. fajnie się go rozbiera aż do poduszki samej pod pupę. dwie moje koleżanki go mają i są zachwycone:) a z resztą nie ma na rynku nic, co mogłoby z nim konkurować. nie ma innego fotelika, który można by wprowadzić odrazu po tym pierwszym nosidełku i żeby już służyło do końca. bo oczywiście można kupić kolejny fotelik do 15 kg, no a potem trzeci... ale po co te wydatki, lepiej kupic ten deltim i mieć go już do samego końca:)
Kajka
2006-06-29
14:15:48
Email
a ja bym polecila jak macie samochod mlodszy niz 2002 rok zamontowac sobie fotelik z systemem IZOFIX wstrzeliwuje sie fotel na prentach do siedzenia, wogule sie nei cheieje;)syper sprawa i fotelik jest extra naprawde do tego(dziecko dlugo w nim pojezdzi bo pozniej moze byc jako podstawka) cena tylko troche znaczna bo ok . 1000pln wszystko, ale warto:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum