szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Przebarwienia, ratunku!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ilaaa
2006-06-27
Email
Hej.. pomóżcie!! jestem 10 tygodni po porodzie, nie miałam podczas ciąży żadnych problmów skórnych, ani przebarwień, ale od kilku dni zauważyłam, ze skóra pod nosem pociemniała..ma brązowy kolor, na początku myślałam, ze rośnie mi wąs, ale kiedy przypatrzyłam sie z bliska zauważyłam, ze to skóra zmieniła kolor.. oj wygląda to okropnie.. jakbym miała wąs.. nie wiem co z tym zrobić? i dlaczego pojawiło się cos takiego właśnie teraz.. czy to od słońca? zniknie? poradzcie..
ciekawa
2006-06-27
21:56:07
Email
Robaczu to przebarwienia od wątroby-kobiety w ciąży często to mają. Wiem bo moja mama ma taki obrys nad górna wargą. to powinno zniknać ale najlepeij isc z tym do kosmetyczki-to sie usuwa jak inne przebarwienia na skórze. Nie wiem ile to kosztuje chyba laserem to robia. Napewno mozesz urzywac srodków rozjaśniajacych przebarwienia-spytaj w aptece.Są napewno kremy do takiej cery np. z wyciagiem z ogórka. I pod żadnym pozorem nie opalaj buzi!!!!! kup wysoki filtr i bez niego nie wychodź z domu. Mysle ze dermatolog moze coś na recepte wypisać rozjasniającego.
ilona81
2006-07-02
18:54:20
Email
Dzięki ciekawa chyba masz rację ja pod koniec ciąży miałam na całym ciele prócz twarzy wysypkę wątrobową, za duze obciażenie, po porodzie wszystko zeszło, ale mozliwe ze na twarzy to dopiero teraz się pojawiło.. kupiłam juz preparat rozjaśniający mam nadzieje, ze zejdzie jak najszybciej :(
ilaaa
2006-07-02
18:57:22
Email
Hej, ja też kupiłam preparat wybielający, mam nadzieje, ze macie racje i wszystko zejdzie :)
ilaaa
2006-07-19
22:49:40
Email
no i nic, :( kupiłam krem wybielający, ponoć dobry.. ale nic nie pomógł, no, moze troszeczkę rozjaśnił, ale i tak widać, i to bardzo, co mam z tym zrobić? smaruję, robię peeling, zdzieram, a ciemne znamię nie chce zniknąć :(
ciekawa
2006-07-20
08:32:32
Email
Robaczku cierpliwosci to nie takie proste-niestety:9 musi upłynać trochę czasu. Myśle, ze kosmetyczka i dermatolog powinni to obejrzec. Zebyś tylko nie wpadła na pomyśł opalac tego bo pogorszysz sprawe. Nie ma rady wybierz sie do dermatologa-i cały czas uzywaj kremu. Mysle ze okłady z ogórka mogły by lekko wybielic skóre.Na to poprostu trzeba czasu.myśle zehormony tez maja na to wpyw-musi sie tez organizm uspokoić. A moze i watrobetrzeba by przebadac i moze pobrać cośna jej regeneracje. przykro mi bardzo ale chyba zostaje tylko czeac i stosowac kremy:( ściskam gorąco
ilaaa
2006-07-21
08:03:23
Email
Hej.. narazie unikam słońca jak ognia, dziwi mnie, ze pojawiło się to dopiero po ciąży jakieś dwa miesiące, fakt, ze po tym czsie zaczełam wychodzić na słonko :( więc pewnie dlatego, za wczesnie.. wybieram sie do dermatologa, zobaczymy co powie.. dzięki ciekawa
ciekawa
2006-07-21
08:57:08
Email
koniecznie;) Tylko daj znać co Ci powiedział
ilaaa
2006-07-22
13:55:12
Email
Hej..lekarz powiedział, ze to sprawka hormonów, a pojawiło się po ciąży, bo zbyt wczesnie zaczełam wychodzić na słonko nie wysmarowana odpowiednim kremem :( oj.. gdybym ja to wczesniej wiedziała, siedziała bym w domu, albo przynajmniej smarowałabym twarz wysokim filtrem.. lakarka kazała mi zakupić filtr conajmniej SPF 50 i co dwie godziny smarować bez rezygnacji ze słonka.. ale wybielać opiero w paźnierniku kiedy słonka bedzie mniej by nie zaszła infekcja, no cóż tu jej nie posłucham, wybielać i tak bede :P przynajmniej nocą, wtedy słonka nie ma w mojej sypialni ;)
ciekawa
2006-07-22
19:53:55
Email
no własnie dobrze wiedzieć! Czyli słonko zdaleka-szkoda;( ale dobrze, ze choć wiesz, ze to zejdzie. Tylko ja wiem...-moze uwazaj z tym wybielaniem zebyś nie pogorszyła sprawy. moze odczekaj ten miesiac.Pod koniec sierpnia słońce nie jet juz tak ostre. buziaki powodzenia
ilaaa
2006-07-23
11:02:08
Email
Hmm, tego czy zejdzie, top sama nie wiem, pytałam, czy to zniknie, czy jakieś kremy, czy trzeba zabieg kosmetyczny... powiedziała.. ZOBACZYMY.. tak więc sama nie wie. :| ale byliśmy z mezem na zakupach.. i zaczełam sie przygladac kobietom.. ku mojemu zdziwieniu, prawie co druga miała podobne przebarwienie.. i o dziwo, każda z maleńkim babe.. pewnie zobiły ten sam błąd co ja ;) no cóż tego nie zmienimy, miejmy tylko nadzieję, ze to w koncu zniknie ;) dzieki ciekawa za troskę ;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum