szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - POMOCY -MAM ZÓŁTE WŁOSY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dorotka
2006-06-09
Email
rano nakładałam sobię palet super jasny blad i wyszły mi zówte włosy co mam robić,płukana na nie nie działa,a fryzjerka mnie nie przyjmnie bo ma na dziś komplet,a ja muszę wieczorem dobrze wydladać!!!Rtunku!!!!!
MoNiSiA
2006-06-09
10:11:00
Email
Co za pech! ;-) W kosmetycznych, ale tylko dobrych kosmetycznych sklepach dostępne są tzw. neutralizatory, które likwidują żółte odcienie włosów. Proponuję właśnie taki neutralizator, albo położenie innego blondu. Natomiast na pewno przykryje to ciemniejszy kolor, np. jasny brąz.
andzia_01
2006-06-09
11:47:25
Email
Kiedys tak sobie zaeksperymentowałam z włosami- też mi wyszły żółte jak cytryna (:, połozyłam sobie na to szampon koloryzujący /z Palette/ średni blond /zaznaczam ze SZAMPON, nie farbę/. Włosy się super przyciemniły i uzyskały śłiczny kolor ciemny blond. Jednak najlepiej samemu nie eksperymentowac:)
ciekawa
2006-06-09
14:51:23
Email
Nic nie wiem co do szamponu-czy saszetki ale ostrzegam, zebyś nie wpadła na pomysł farbowania na dużo ciemniejszy kolor bo wyjdą na zielono. Raczej spróbuj coś lekko ciemniejszego i raczej szampon.A tak wogóle to ja na Twoim miejscu-o ile to możliwe pobiegła bym do jakiejś innej fryzjerki-zawsze to bezpieczniej.
polishgirl
2006-07-01
14:32:43
Email
a ja dzisiaj wróciłam od fryzjera. prosiłam aby podcieła mi lekko włosy, a ona mi je obcięła na krótko. jestem załamana. Mam lekko krecone włosy i jak mam krótkie to wyglądam jak prawidziwa "mamuśka", dużo powazniej. O rany i niestety musze czekac az odrosna bo nic juz nie moge zrobic. Ryczeć mi się chce.
sylwetka
2006-07-01
16:08:56
Email
Hmm ja toże postanowila pomodelować przy włosach. Ze skąpstwa. Miałam dość wydawania 120zl za balejaż,który po 4 tygodniach tak płowiał,że wstyd było chodzić. Mając włosy po balejażu jasne z elementami brązu, kupła ja wampowiem taki krem koloryzujący Welli -24mycia-o odcieniu średni blond. Zrobiła ci ja sie na ,,bustfo" i wyszło ze średniego blonu- średni ale brąz. Uśmiała sie ja Wam powiem oj uśmiała. Nic to brąz też lubię, więc... Powodzenia w experumentach. Ha ha
ciekawa
2006-07-01
20:57:42
Email
Ja kiedys połasiłam sie na innego-renomowanego fryzjera:( O raju jak ja żałowałam,że nie miałam kaptura w drodze do domu:( Zrobił mnie na stare pudło!!! Mam swoją zaufana fryzjerkę i jej sie trzymam już 10 lat i jest super. chyb anie warto płacic za szyld-za jakos cto rozumiem ale za firme-o co to to nie
Goga66
2006-07-01
22:39:46
Email
Polish - na zdjęciu wyglądasz świetnie i b. młodo. Nie marudź!!:)))))))))))))
renya
2006-07-01
23:46:16
Email
Polish, wiem o czy mówisz! Jakbym czytała opis swojej przygody z fryzjerem sprzed kilku lat (to było jakoś na początku szkoły średniej). Miałam kręcone włosy, mniej-więcej do pasa. Poprosiłam fryzjerkę dosłownie o podcięcie końcówek (5cm) i postopniowanie. Ona ciachnęła mi je do ramion. Ledwo mogłam je związać w tycią kitkę. Wyglądałam jak stara maleńka z trwałą ondulacją kiepskiej jakości. Od tego czasu fryzjera mijam szerokim łukiem. Teraz też mam długie włosy (na szczęście nie ucierpiały mocno po porodzie i nie musiałam ich ścinać). Moim fryzjerem stał się mąż - on mi podcina i farbuje włosy - jestem bardzo zadowolona. Poza tym teraz wiem jakich kosmetyków używać, żeby się nie puszyły, tylko jakoś rozsądnie układały. Wtedy tego nie wiedziałam i byłam załamana. Ale Goga ma rację - nie marudź :P, bo wyglądasz bardzo ładnie. A za kilka tygodni włosy Ci odrosną, może nawet będą ładniejsze, bo się wzmocnią. Hihihi nie masz wyjścia - musisz się przyzwyczaić :) Pozdrowionka!
polishgirl
2006-07-04
12:14:19
Email
No włąsnie dziewczyny. Juz pomału się przyzwyczaiłam. Tak sie bardzo przejelam jak przyszłam zaraz od fryzjera, bo mąz tez troche krzywo na mnie patrzył, chociaz jak widział ze płacze to próbował mnie pocieszyć i mówił że ładnie. Ale dopiero jak sobie sama ułozylam włosy, dałam pianki, wosku itp, to nawet mi się spodobało. Cóz sa faktycznie krótkie, że kucyka nie zrobie, ale moze faktycznie wyjdzie im to na dobre. Dzieki dziewczyny za wsparcie!!! Buźka

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum