szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - A może dziś zbiorowy wieczór piękności


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
katka
2006-05-30
Email
Kąpiel aromatyczna, maseczka na twarz i długie wklepywanie kremów?
pinkie
2006-05-30
10:01:29
Email
Ty sobie już nakładaj, Katka, a ja wybieram się właśnie do fryzjera i też troche sie zrelaksuję
Basia.26
2006-05-30
10:20:22
Email
a ja mam dziś chyba dzień pidżamowy:) za oknem pada, nie chce mi się nic robić... siedzę jeszcze koszuli nocnej:) nie pamiętam kiedy ostatnio o tej godz byłam nieuczesana i nieumalowana... czuję się dziś rozleziona i dobrze mi z tym... :))
polishgirl
2006-05-30
11:54:08
Email
BASIA mi też dzisiaj nie chce sie nic robic. nie jestem w koszuli ;-0, ale w dresach i włosy tez mam nieuczesane. Miałam iśc z Maksem na spacer , ale nie chiało mi się , a wogóle to pogoda średnia, nie pada jeszcze , ale pewnie bedzie. Mąż dzisiaj urządza na dzialce grilla pępkowego (wreszcie, bo koledzy juz sie dopominają) , ja też miałam iść z małym, ale jak będzie padac to nie pójdziemy, a oni będą siedzieć w domku i grillowac. A tak wogóle to w tą sobote idę na wesele, pasowaloby mi zafarbowac sobie włosy, bo farba sie juz lekko zmyła, zadbać trochę o ciało, odświerzyć , zrobic peeling i wklepac samoopalacz, żeby jakoś wyglądać w sukience. A wogóle to jestem trochę niezadowolona , bo szyłam sukienke u krawcowej i uszyła mi nie tak jak chciałam, albo może tak , ale ja jakos sobie inaczej ja wyobrażałam. A tak jak przymierzam to wogóle się sobie nie podobam, i o tego ten brzuszek który trochę odstaje :-((( Musze się wybrać do sklepu i kupic sobie podkład , peeling i jakies cienie na to wesele, pewnie jutro się wybiore bo dzisiaj , mąz ma to grillowanie wiec nie bedzie z kim zostawić małego.
sylwetka
2006-05-30
20:28:13
Email
Zastosowałam się do wskazań koleżanki, peeling buźki, kremiki, maseczka a kąpiel z bąbelkami zostawiam na późny wieczór, po filmikach ach ach Od razu polepszył mi się nastrój, choć zły nie był :)szkoda,że nie mam czasu na solarium strach białe nogi pokazać.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum