szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - brzydzę się sam sobą.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mapet
2006-05-24
Email
Wiem,że jak widzicie nick"mapet"to już macie dość,ale wstyd mi pisać pod swoim.Jestem zrozpaczona.Chyba popadam w depresję.Nie mogę nawet na siebie już patrzeć.Mam twarz obsypana pryszczami,krostami i wągrami,a w kanciku ust pojawiła mi się nawet brodawka.Jestem gruba,przydka i nie umiem nawet sobie pomóc.Cwiczę juz od pół roku a nadal noszę rozmair 42,kiedyś nosiłam 38.Najbardziej jednak dobija mnie moja cera na twrzy.am mieszaną cerę,policzki suche,a nos i broda tłuste.Może znacie cś co pomogło by mi doprowadzic cerę do jakiejkolwiek normy.BŁAGAM POMÓŻCIE MI.
Goga66
2006-05-24
14:29:46
Email
Idź do dermatologa i kosmetyczki. Coś Ci doradzą. Niestety po porodzie ja też nie mam cery jak marzenie. Najgorzej plecy. Na razie buzię myję szczoteczką do twarzy. Na plecy stosuję gruboziarnisty peeling. Figura, jeżeli będziesz ćwiczyć z czasem wróci do normy. A jak nie, to i tak dzięki ćwiczeniom będziesz mieć sprężystą, ładną sylwetkę. Kiedy byłam w ciąży i byłam nieco okrąglejsza wszyscy mówili, że wreszcie wyglądam jak kobieta i chwalili mójk wygląd. Niestety - 36 znowu jest moim udziałem. Pociecha z tego, że wszystkie ciuchy wchodzą i nic nie muszę kupować a lubię sporo moich ubranek :) ale myślę, że dla urody jeden rozmiar więcej by się przydał.
katka
2006-05-24
21:08:19
Email
pokochaj siebie i pozwól pokochać się komuś-to mówi osoba która przynajmniej raz dziennie nie chce ptrzeć w lustro
Migotka
2006-05-25
09:28:01
Email
Gosia ma rację,powinnaś niezwłocznie skonsultoać sie z dobrym dermatologiem.Nie kupuj niczego na własną reke,lub z polecania przyjaciółki.Kazda z nas ma inną cerę.a twarz jest szczególnie czuła na wszelkie eksperymenty.Jezeli masz takie problemy o jakich piszesz,to nie powinnaś czekac i odkładac wizyty na później,bo im dłużej będziesz zwlekać tym gorzej.Dermatolog pewnie zapisze Tobie jakieś mascie i kremy z antybiotykiem.Pośpisz się,bo takie zmiany na skórze moga sie rozwijac bardzo szybko i powodować blizny i dziury.I wtedy dopiero bedziesz miała prawdziwy kłpot.Zapytaj lekarza czy możesz pójść do kosmetyczki,która odpowiednio oczyści i przygotuję skórę twarzy na stosowanie leczniczych kremów od dematologa.Nie załamuj się, nie użalaj nad sobą ,tylko zacznij działać.Pozdrawiam.
dorotka
2006-05-25
14:40:38
Email
No tak nasza gwiazda sie znów udziela,ty to pewnie ciągle siedzisz u kosmetyczki i wydajesz kasę meża na nowy akryl na paznokciach.
ciekawa
2006-05-25
19:33:23
Email
No wiesz a co to za tekst! To prawda czasem niestety zeby wrocic do formy trzeba troche wydac. Co do kosmetyczki to jesli w Olsztynie to moge polecic-nauczy jak dbac o cere i nie trzeba bedzie do niej ciagle chodzic. Tez mam problemy z cera i doskonale wiem ze czasem lepiej odrzalowac kilka zlotych i pokazac problem profesjonaliscie. inna rada ja na tradzik chodze teraz na bioptron-narazie działa ale dam znac jak po całej serii zabiegów.
Basia.26
2006-05-26
07:24:03
Email
ja mam w domu lampe bioptron ale... eee... jakoś w nią do końca nie wierzę ;) na pewno pomaga, bo wielu lekarzy ją przepisuje, ale jestem za leniwa, żeby dzień w dzień "naświetlać się". polecę ci antybiotyk, który bardzo pomógł mojej kolezance. to, co ona miała na czole, to trudno opisać. góry i doliny, same wągry. dermatolog jej przepisała TETRACYCLINUM- tabletki. możesz je brać o ile nie karmisz piersią. mnie tez czasem coś tam wyskoczy, poprosiłam kiedyś lekarza o te tabletki- przez pół roku miałam spokój, ładną cerę itd:) w trakcie brania tabletek, polecam wizytę u kosmetyczki na gruntowne oczyszczanie skóry, to jeszcze wspomoże działanie tabletek:)
ciekawa
2006-05-26
07:39:22
Email
Problem z antybiotykami jest taki,że to antybiotyki;)Moga bardzo źle dział na żołądek a miejscowe wyjaławiają skórę i po ich odtawieniu może wysypac.Ale napewno przy takich ostrych stanach warto spróbowac. Ja obstaje za kosmetyczką-podstawa to oczyścic skóre!!!! I nauczyc sie o nia dbac. Cera trądzikowa bedzie taka już zawsze ale odpowiednia pielęgnacja utrzyma ja w formie-wiem cos o tym:)A chormony badałaś?? Ja mam zabużenia i doskonale wiem z kąd moje problemy. Trzeba odwiedzic endokrynologa.
MoNiSiA
2006-05-26
12:55:30
Email
Hej! Proszę mi się tu nie załamywać. :-) Chyba nikt nie jest idealny i to właśnie nasz cały urok. Ja niestety też wiele straciłam po ciąży, ale nie poddaję się, walczę dzielnie, choć jest ciężko. Jeśli masz problem z cerą, to tylko dermatolog. Z jakiś tam doświadczeń znajomych wiem, że rewelacyjne są sterydy, choć to może być niebezpieczne. Udaj się na konsultację, to na pewno pomoże. Pozdr.
Goga66
2006-05-26
19:16:01
Email
Kiedyś brałam antybiotyk ale cerę miałam tak długo super jak długo go brałam. Hormony też miałam rozregulowane i kiedy brałam kilka lat Diane a wczesniej androkur to też było OK i bezbolesne miesiączki. Jeszcze jeden okres dość dobrej cery to ciąża ale nie mogę przecież permanentnie w niej być, he, he :))))))))) Niestety - mam swoje latka a zła cera wraca jak bumerang. Chyba faktycznie trzeba nauczyć się dbać o nią.
ciekawa
2006-06-01
18:23:28
Email
Jak obiecałam pisze jak po całej serii bioptronu: otóż z cera lepiej ale zrządzeniem losu dostałam jakiejś pokrzywki i swedzi mnie dekold i plecy-potworne. wcześniej nie miałam takiej reakcji więc wnioskuje, ze to wina któregos leku jaki biore-może źle zareagował na naswietlanie. Mapetka Ty sie nie odzywasz-napisz co robisz i jak dbasz o cere a ja Cie skoryguje-napisze co moja kosmetyczka mi poradziła:)Akurat ide w poniedziałek (nie byłam 1,5 roku)to jeszcze sie dopytam:) pozdrawiam:):):)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum