szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - gimnastyka w ciazy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ciekawa
2006-05-20
Email
Dziewczyny wy o tym odchudzaniu i tak dalej a co z wiczeniami w ciazy. Ja teraz trenuje aikido i co ja zrobie jak nie bede mogla w trakcie ciazy:( jak to jest jak bardzo trzeba na siebie uwazac? Czy bede czula ze juz powinnam przestac? nie wyobrazam sobie braku sportu!!!!:(:(
Basia.26
2006-05-21
08:17:51
Email
ja przed ciążą regularnie chodziłam na fitness z elementami tanecznymi, sztuk walki itd. bez sportu ani rusz... w pierwszym trymestrze ciąży koniec, zero sportu. moim spotrem było mieszkanie na 4 piętrze i spacery po schodach, hehe. a tak poważnie, to czułam, jakby cos mi miało wypaść tam ze środka, więc dałam sobie spokój. natomiast w drugim trymestrze, jak wróciło mi samopoczucie i sprawność sprzed ciaży, musiałam sie poruszać. i tak codzinnie rano nastawiałam muzę i tańczyłam, skakałam (w mierę możliwoci;) ćwiczyłam niektóre elementy zapamiętane na fitnesie. czułam sie po tym suuuuper. jednak nie każdej dziewczynie w ciązy takie coś może sprzyjać. sama wiesz jak się czujesz i sama musisz zdecydować na ile możesz sobie pozwolić. poza tym jest książka "Ćwiczenia dla kobiet w ciąży i połogu" autorstwa Włodzimierz Fijałkowski i Jadwiga Szaniawska-Chydzińska. ja ją mam od mojej mamy, rok wydania 1979:/ więc nie wiem czy teraz jest dostępna:(
MoNiSiA
2006-05-21
08:28:58
Email
Na pewno do woli możesz pływać. Widziałam kiedyś wodne aerobiki dla mam w ciąży. Oczywiście są dopasowane z umiarem. Jeśli mieszkasz w większym mieście, to nie powinno być problemu. Zawsze coś znajdziesz. Gin powinien Ci pomóc dobrać coś odpowiedniego.
ciekawa
2006-05-21
08:39:53
Email
Super dzieki:) Czyli nie jest tak zle jak myslam-wszystko zalezy od tego jak bede sie czula:):):)Postaram sie zrezygnowac z meczacych rozgrzewek a robic to co bezpieczne. Ksiazke juz zamowilam-co prawda inna ale napewno mi pomoze. Niestety w moim miescie narazie nie trafilam na zadne zajecia dla przyszlych mam. zreszta mnie i tak zalezy najbardziej na moim sporcie:) pozdrawiam
MoNiSiA
2006-05-21
20:19:47
Email
Na pewno jak wszystko będziesz robić z głową i dystansem, to nic się nie stanie :) Miłego sportowania ;) Pozdrówka :*
ciekawa
2006-05-22
19:08:36
Email
Hej wlasnie wróciBam od ginekologa-jej ale to robienie dzieci jest skomplikowane;) Co do cwiczen to dowiedzialam sie ze do 3 miesiaca nic z tego. Zadnych mikro urazów, ale potem bardzo prosze i moze to nawet byc aikido. Czyli nie powinno byc tak zle jak myslam. gorzej ze moje skrzywienie kregoslupa i dysplazja bider moga byc problemem-cesarka murowana. ciekawe jak bedzie wygladalo noszenie brzucha i ogolnie poruszanie sie;(??? bardzo sie tego boje-dlatego tak zalezy mi na cwiczeniach-tedy czuje sie lepiej a to jednak i ciezar i tyle miesiecy;( Moze ktoras ma taka wade i moze mi cos podpowiedziec.
ciekawa
2006-11-21
19:31:12
Email
Wyciagam temat:)
ciekawa
2006-11-21
19:37:24
Email
Drogie brzuchatki( i nie tylko) postanowiła poagitować odrobinę zdrowy styl życia w ciazy. Jestem w 11 tygoniu i zachecam do cwiczeń fizycznych. Z czystym sumieniem polecam ksiazke "gimnastyka dla kobiet w ciazy" Judy Difiore. kupiłam ją w necie-koszto to ok 40-50zł. jest swietnzawiera ciwczenia i dla tych które intensywnie trenowały przed zajsciem w ciaze i dla tych które dopiero teraz sie na to zdecydują. Z wlasnego doswiaczenia powiem ze nawet lepiej sie czuje gdy sobie poćwicze. Ustepują mi mdłosci i plecki się odprężają. Napiszcie co myslicie na ten temat????
asiunia80
2006-12-13
17:19:09
Email
Ja cwicze Yoge dla ciezarnych - dvd z Shiva Rea, kupilam na amazon.com Uwazam ze jest swietne, teraz w 9 mcu cwiczenia pomagaja mo oblednie kiedy mala uciska mi na zebra, po jednej sesji ucisk mija bo rozciaga sie klatka piersiowa, w ogole caly ten terning jest super i swietnie sie czuje cwiczac.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum