szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - ZATOR ???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-05-13
Email
Mam problem.. Od dwóch tygodni nie karmię już piersią. Nie wzięłam w końcu tabletek na zasuszenie bo mój ginekolog mi je odradził (skutki uboczne). No i sama sobie zasuszyłam pokarm. Mało ściągałam, czasem wcale. Teraz moje piersi wydają się być puste chociaż jak mocno ścisnę coś tam z nich leci. Mam tylko mały problem. W prawej piersi zrobiła mi się jakaś grudka. Jest bolesna ale tylko jak ją przycisnę, tak jej nie czuję. Pierś nie jest zaczerwieniona ani nie boli. Nie mam też gorączki. Ale ta grudka mnie przeraża! Próbowałam ją rozmasować, pomogło tylko na chwilkę. W lewej piersi zawsze miałam więcej pokarmu. Teraz jest pusta i nie ma żadnych grudek a prawa... Dziewczyny doradźcie mi co mam zrobić. Czy iść do gina czy co robić... Może to zejdzie jak sie całkiem zasuszą? Moja mama mówi, że ta grudka może mi już zostać... NIe wiem co robić.
agnieszka74
2006-05-13
17:44:06
Email
Aneto może spróbuj robić ciepłe okłady i masaze..
21Aneta
2006-05-18
17:48:27
Email
Już jest ok. Mleko zasuszyło się zupełnie, nie mam już żadnych grudek. Tylko dwa takie brzydkie zwisy puste zostały :(

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum