szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Gdzie znalezc duze rozmiary bluzek?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
1madzik
2006-04-27
Email
Kobitki może któras z was ma namiary na ladne duze rzeczy? Zawsze mialam czym oddychac. Teraz jestem w 6 miesiacu i w biuscie mam 127,a wiem ze na tym raczej nie koniec. :))))
21Aneta
2006-04-29
09:14:06
Email
Tobie pewnie chodzi o bluzki ciążowe.. ale na te nie mam namiarów (sama miałam z tym problem). Po porodzie możesz zajrzeć tutaj www.bonprix.pl Mają świetnie ciuchy i pełną rozmiarówkę.
ciazowka
2006-05-11
23:23:36
Email
ja tez mam zalamke w zwiazku ze swoimi rozmiarami.
ciazowka
2006-05-11
23:27:33
Email
jesli ktos zna adres sklepu na dolnym slasku, gdzie sa ubrania na duze ciazowki,tak mniej wiecej na 125cm w biuscie i 115 w pasie to prosze pomozcie.jestem zalamana-myslalam ze chociaz w sklepie internetowym happy mum sa takie duze rozmiary.nikt o nas nie mysli.
Basia.26
2006-05-12
07:18:26
Email
ciążówka, a spróbuj uszyć sobie spodnie. ja sobie uszyłam brązowe, na kantkę, super wygodne i do tego w modnym kolorze i wyszła mnie ta impreza 80 zł. z tego 30 zł materiał i 50 zł uszycie. nie mogę znaleźć zdjęć w nich, jak chcesz to podaj adres, to ci wyślę foty jak one są uszyte. mają fajny system powiększania.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum