szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - biodra


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-04-18
Email
Nie mam nic do własnej sylwetki,ale zauważyłam,że przed porodem miałam jakby węższe biodra,czy macie może jakieś sposoby na to by bioderka wróciły do normy.I odchudzanie tu nie pomoze,bo ja strasznie chudnę i mam wrażenie ze to jeszcze bardziej uwidacznia mi biodra.:(
MoNiSiA
2006-04-18
15:46:29
Email
Może taka już Migotko Twoja uroda? Chyba każdej kobiecie bioderka się po porodzie ciut rozszerzają. Takie uroki macierzyństwa :) Pozdrawiam.
Gosiak28
2006-04-18
15:49:17
Email
Droga Migotko,mozliwe,ze Twoje biodra sa nadal takie same jak przed ciaza,tyle ze w wyniku chudniecia bardziej sie uwidocznily (jak sama zreszta piszesz).Jesli schudlas w talii i biuscie to proporcje sylwetki zmienily sie i dlatego bioderka moga wydawac sie szersze.Jesli miescisz sie w spodnie i spodniczki,ktore nosilas przed ciaza to nie widze problemu.Niestety rozstawu kosci biodrowych nie da sie zmienic,a zlikwidowac mozna tylko warstwe tluszczyku na biodrach (jesli sie takowa posiada).Ja sama jestem szczupla,ale moje biodra sa dosc szerokie i nic nie moge zrobic,bo nie jest to tluszczyk tylko rozstaw kosci.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum