szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Samoopalacze


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-04-13
Email
Mam pytanie,czy któraś z Was,używa może takiego samoopalacza,po którym nie robią się te potworne zacieki i smugi na skórze.No i żeby nie miał tego nieprzyjemnego zapachu.Na solarkę nie pójdę,nie mam zamiaru za 10 lat wyglądac jak stara baba.Bardzo proszę doradźcie mi jaki SAMOOPALACZ warto kupić.


Gosiak28
2006-04-14
08:29:02
Email
Z tego co wiem wiele dziewczyn chwali sobie balsam brazujacy Sopot firmy Ziaja.Sama uzywalam go przez pewien czas i bylam zadowolona.Do twarzy dobre sa Ambre Soleil z Garnier,a rewelacja (przynajmniej dla mnie)to Sisley,ale tutaj cena moze porazic.Chwale tez sobie produkty Lancome (duzy wybor,pianki ,kremy,spraye),niestety tu tez minusem jest cena.
betty
2006-04-14
13:35:42
Email
Cześć. Racja, godny polecenia jest balsam brazujacy SOPOT (Ziaja), ale warto tez wypróbować samopolacz w spray-u BE BRONZE (Avon)do cery jasnej i sredniej. Oba łatwo rozsmarować, zacieki sie nie robia i nadaja naturalny kolor opalenizny. Sopot kosztuje ok 10zł, a ten z Avonu niecałe 30zł.Ja uzywam przemiennie oba, szczególnie teraz gdy nie moge wyskoczyc na króciutki seans na solarium. Pozdrawiam słonecznie :)
Magdalenka
2006-04-24
22:52:24
Email
a ja polecam bronze sublime l'oreal. bardzo ladny kolor daje, n ie ma zaciekow, sa 2 wersje ciemna i jasna. mozna go staosowac przez pare dni az do osiagniecia pozadanego odcienia opalenizny. ja uzywam jasnego i po 3 zastosowaniach jestem ladnie opalona, wszyscy mysla ze to od slonca ;-)))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum