szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - W CZYM NA WESELE???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-04-10
Email
Dziewczyny mam problem... 17 czerwca idę na wesele do mojej najlepszej przyjaciółki. To już niedługo w sumie a ja nie wiem co mam ubrać! Po ciąży moja figura pozostawia wiele do życzenia i odpadają spódniczki i super obcisłe ciuszki.. To będzie lato więc chciałabym ubrać się jakoś kobieco i modnie. Jeśli znacie adresy jakichś fajnych stronek z ciuszkami albo sklepami internetowymi to prosze podajcie mi je tutaj!!! No i jakieś dodatki i buty... Albo jak macie jakieś zdjecia z podobnych imprez to wklejcie je żebym mogła może od was ściągnąć jakieś pomysły... Proszę Was bo naprawdę jestem w kropce. Ze starej garderoby w nico nie wchodzę wiec muszę kupić wszystko - od butów przez ciuch po dodatki. WIERZE ZE MI POMOZECIE!!!
pinkie
2006-04-11
10:31:45
Email
Hej! No cóż to kwestia gustu. Gdybym była na Twoim miejscu poszłabym do sklepu PROMOD (http://www.promod.com) i kupiła jakiś jasny komplecik z lnu: eleganckie spodnie i bluzkę w stylu chińskim, tzn ze stójką, ozdobioną jakimiś koralikami lub cekinami. Bardzo mi się podoba ich styl i ładnie szyją- ciuchy sa dopasowane i ładnie układają się na każdej figurze. I warte sa ceny. Kupiłam sobie coś takiego dwa lata temu na komunię i jestem bardzo zadowolona.
21Aneta
2006-04-11
10:44:24
Email
Zajrzałam sobie na tę stronkę PROMOD i faktycznie - strasznie mi sie ich ciuchy spodobały. Rewelacja!
pinkie
2006-04-11
10:59:58
Email
I ceny Cię nie przeraziły? Raz na jakiś czas kobieta powinna kupić sobie coś ładnego i drogiego ;) Czasami sa tam też atrakcyjne przeceny
21Aneta
2006-04-11
12:09:26
Email
przyznam szczerze, że przeraziły... ale masz rację - raz na jakiś czas tez nam się coś należy. Tymbardziej że w sumie od 5 miesiąca ciązy do teraz nie kupiłam sobie nic konkretnego..
mati81
2006-04-19
09:25:45
Email
Anetko mi też szykuja sie dwa wesela moich dwóch przyjaciólek w sierpniu i to tydzień po tygodniu hihih postanowilam że uzbieram sobie do tego czasu pieniażki i kupie sobie cos extra ale kumpela podesłała mi fajne stronki z sukienkami i już się zdecydowałam, że będe szyła jakąś u krawcowej a sukienki są bajeczne ehhh... http://www.dessygroup.co.uk/index.cfm?go=list http://www.edenbridals.com/index.php?cPath=29_37&sort=1a&&page=2 może też coś wybierzesz dla siebie:-)
21Aneta
2006-04-19
10:58:45
Email
mati81 dzięki za linki! Sukienki są świetne, pewnie też coś u krawcowej dam sobie uszyć. Teraz zostaje tylko zastanowić się - którą wybrać... :) Jeszcze raz dzięki!!!
Migotka
2006-04-22
19:27:30
Email
Z ciekawości sama zerknęłam na te kiecki.Sa rewelacyjne,mają śliczny fason.Chyba sam dam sobie uszyć podobną sukienkę.Niektóre są w sam raz na lato :)

sylwia
2006-04-24
19:08:53
Email
Super sukieneczki, a i strona nieźle pomyślana, ze mozna zobaczyć każdą w różnych kolorach. :))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum