szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - DOMOWE MASECZKI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mati81
2006-04-07
Email
Oj natchneło mnie dzisiaj na nowe tematy;) ponieważ nie mam jak dostać się do mojej kosmetyczki może wy polecicie mi jakies sprawdzone przez was domowe maseczki, np. na szarą cere czy jakąś ujedrniającą albo nadającą blask:) czy oczyszczającą. dziewczyny idzie wiosna bierzemy sie za siebie, razem zawsze łatwiej!!!
Gosiak28
2006-04-07
18:15:31
Email
Maseczek domowej roboty nie uzywam,bo moja cera reaguje na niektore z nich reaguje czrwonymi plamami i pieczeniem.Polecam zato maseczke Vichy:Masque Thermal Purifiant.Jest to maseczka nawilzajaco-oczyszczajaca.Skora po niej gladziusienka i wyglada czysciej.Niestety minusem jest cena.Polecilam ja wielu kolezankom i sa zachwycone.Inny i tanszy sposob na ladna buzie polecila mi kosmetyczka.Wystarczy kupic w aptece witamine E w kropelkach i wieczoem wklepywac w buzie,po 20 minutach zmyc.Skora staje sie mieksza.
moni
2006-04-07
20:49:39
Email
Ja też nie bawię się w domowej roboty maseczki a teraz nie mam nawet czasu.Polecam maseczkę błotną Avon.Skóra jest gładka jak pupcia niemowlaka i ma ładniejszy kolor.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum