szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - SZAMPONY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mati81
2006-04-07
Email
Kobitki jaki jest najlepszy szampon na włosy przetłuszczajace się?? ja musze je myć codziennie:( a może znacie jakieś babcine płukanki np. ziołowe buźka
pinkie
2006-04-07
20:11:21
Email
Ja pół roku przed ślubem zaczęłam po każdym myciu płukać włosy herbata z pokrzywy przygotowaną wcześniej. Na prawdę miałam piękne długie, gęste włosy do ślubu! Kolor z blond zrobił się raczej brązowy, ale mnie się podobało. Chyba nigdy wcześniej i nigdy później nie miałam takich ładnych włosów. Teraz myję szamponami ziołowymi z Polleny-Ewy. Uważam, ze dla moich delikatnych włosków sa najlepsze, ale jakoś nie mogę zahodować ich do łopatek... W ogóle mam marne włoski - cienkie i delikatne jak małe dziecko. Nie wiem, co może im pomóc. Może macie jakieś sposoby?
moni
2006-04-07
20:47:37
Email
Pinki ja mam taką starą sprawdzoną maseczkę na zdrowe,grube włosy.Jedno żółtko mieszam z paroma kroplami cytryny i dodaję łyżkę nafty kosmatycznej z olejkiem rycynowym.Zakładam czepek lub reklamówkę a na to ręcznik by utrzymać ciepło.Po pół godz zmywam szamponem o intensywnym zapachu żeby zbić ten smierdzący.Efekt widać po 2,3 razach.Powodzenia!
pinkie
2006-04-07
21:00:25
Email
Dzięki. Skąd wziąć olejek rycynowy? Można w aptece go dostać? Kiedyś próbowałam z jajkiem, ale własnie ten smród mnie odrzucał
pinkie
2006-04-07
21:02:11
Email
Acha i jak często to robić? Odkąd jestem w ciąży nie muszę myć włosów codziennie, myję co 2-3 dni, bo natłuszczanie mi sie zmniejszyło
moni
2006-04-08
21:43:10
Email
Olejek kupuję w zielarskim ale w aptece też powinien być.Ja nakładałam ten eliksir 2 lub 3 razy w tygodniu.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum