szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Karmienie piersią a solarium, witaminy a laktacja


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-03-13
Email
Hej dziewczyny. Mam pytanko... Orientujecie sie może czy solarium ma jakiś zły wpływ na mleko matki karmiącej? Bo ja jestem biała jak kreda i chciałam się trochę opalić ale ciąglę karmie synka i nie wiem czy to mu nie zaszkodzi. Dodam, że synek ma pół roku i dostaje w ciągu dnia obiad i deser ze słoiczków oprócz mojego mleka. Aha, jeszcze jedno - czy bierzecie jakieś witaminy? Albo magnes czy na przykład chrom... bo też nie wiem czy wolno. chciałam brać silica bo mi włosy wypadają ale nie wiem czy mogę. Dziewczyny - poradźcie mi!!!
Goga66
2006-03-13
11:22:28
Email
Co do solarium zdania są podzielone. Poszukaj tematu wyszukiwarką - był już roztrząsany na forum. Witaminy należy brać takie dla matek w ciąży i karmiących. Jeżeli jest niedokrwistość lekarz powinien zapisać odpowiednie żelazo - nie każde wolno brać
Goga66
2006-03-13
11:23:48
Email
link do tego tematu: http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=3&id_tem=77&str_nr=1
21Aneta
2006-03-13
11:54:08
Email
Dzięki Goga za odpowiedź. Weszłam w ten link... ale nie wiele mi to pomogło. Tam zdania są tak podzielone, że w sumie nie wiem czy można czy nie..
Goga66
2006-03-13
12:23:02
Email
Nadal uważam, tak jak w tamtej rozmowie, że lepiej na zimne dmuchać i darować sobie solarium. W końcu i bez tego zbyt zdrowe nie jest. Roma tu gdzieś pisała, ze jej koleżanka ma czerniaka od solarium, ma dzieci a małe szanse na przeżycie. Pierwsze marcowe słonko już przygrzewa - moja Zuzia już ma ciemniejszą buźkę niż zimą :) Moze więc dłuższe spacery by sprawę trochę załatwiły :)?
21Aneta
2006-03-13
13:58:58
Email
Ja wiem, że to nie jest zbyt zdrowe ale przecież jak się chodzi od czasu do czasu to się raczej nic nie stanie. Ja chciałam tylko jakiegoś koloru nabrać bo moje ciało wygląda jak wyjete z mąki (zeszłe lato wogóle się nie opalałam bo byłam w zaawansowanej ciąży). Chciałam tak od czasu do czasu chodzić...
Goga66
2006-03-13
14:21:23
Email
Może skonsultuj to z lekarzem

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum