szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Poznanianki gdzie kupowałyscie ciuchy ciążowe?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Madzienka
2006-03-07
Email
Witam!Mieszkam w Poznaniu. Jestem w 22 tygodniu i na szczeście jeszcze mieszcze się w swoje dotychczasowe rzeczy. Jednak zaczął wreszcie rosnąć brzuś i sobie pomyślałam, że juz niebawem będe musiała zmienić ubrania w mojej szafie:)Gdzie dziewczyny kupujecie/wałyście ubrania ciążowe? Pozdawiam i czekam na wskazówki?
ADA
2006-03-07
23:04:23
Email
Ja jak byłam w ciąży to kupowałam ciuszki na polnej,albo w H&M.Spodnie to rzecz jasna najlepiej mieć ciążowe,bo brzusio rośnie i musi być wygodnie,a bluzki kupowałam w H&M,ale normalne.Nie przytyłam aż tak dużo,może dlatego.
kazia
2006-03-08
11:42:07
Email
Na Wielkiej (skrzyżowanie z garbarami) jest sklep Happymum, mają już nową kolekcję. Pozdrawiam
lonia
2006-04-11
14:49:50
Email
Witaszki dziewczyny ja byłam wczoraj na Polnej wydałam 600 stówek. okupiłam się na całą ciąże. Stary jak to zobaczył mało nie zendlał.3 pary spodni , 2 bluzki , spódnica,t-shirt i jeszcze rabacik dostałam i szalik. Ciuchy maja odlotowe chyba najlepsze w Poznaniu , gorąco polecam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum