szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Do mam które już nie karmią piersią


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anika
2006-02-17
Email
Hejka. Mam pytanie czy zdarzają sie Wam, mimo zaprzestania karmienia piersią, takie bóle jak przy napływaniu pokarmu do piersi?? Ja od jakiegoś czasu (a nie karmie juz od pół roku) miewam bóle w jednej piersi. Czasem mam wrażenie, że zaraz zacznie mi napływać pokarm, ale nic sie takiego nie dzieje. Ciekawe czy któraś z Was też to miała....hmm chyba musze sie zapytac mojej doktorki co jest grane.
Doti
2006-02-18
18:54:22
Email
Ja nie karmię już prawie 2 miesiące ale nic takiego co opisujesz nie czułam. Może lekarza zapytaj co to znaczy.
MoNiSiA
2006-02-20
10:22:59
Email
Witaj, nie karmię już poad 3 miesiące i ja również czegoś takiego nie miałam. Może warto to skonsultować z lekarzem? Pozdrawiam.
Mała
2006-03-03
23:26:36
Email
Hej. Nie karmię już od....hmm...ponad roku...Czasem pobolewa mnie jedna lub druga piers.Ale nie skojarzyłabym tych pobolewań z uczuciem nabierającego pokarmu.Pojawia sie to tuż przed okresem.Jeśli Cię to niepokoi skontaktuj sie z lekarzem, po co masz się stresować.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum