szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - dieta south beach


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Izka
2005-12-29
Email
Dziewczyny pomóżcie ! Ja już 3 misiące po porodzie a 15 kilo nadwagi . Karmie piersią ,drugie dziecko( przy piewszym też mi troche zostało). Czy mozna stosować Diete south beatch, czy któraś z was stosowała, czy nie wpływa na laktację, a może poradzicie coś innego.Dodam że ćwicze troszke Spaceruje itp ,Pomóżcie!
Goga66
2005-12-30
17:18:56
Email
Wiesz co, przy karmieniu piersią nie stosowałabym diet eliminacyjnych a tu zdaje się czasowo ogranicza się np. b. potrzebne dziecku węglowodany. Poczekaj z tym aż skończysz karmić. Może być tak, że albo nie dostarczysz czegoś dziecku, albo dziecko samo to weźmie z Twoim mlekiem ale kosztem Twojego organizmu. Ale ograniczenie słodyczy, nawet całkowite wyeliminowanie powinno być OK. Możesz przecież też ograniczyć np. o 1/4 posiłki. Ja schudłam kiedyś przez dużą ilość ćwiczeń i właśnie ograniczanie kalorii ale nie eliminowanie niczego. Jednak ćwicząc teraz staraj się nie doprowadzać do zakwasów, bo kwas wytwarzający się w mięśniach może powodować bóle brzuszka. No cóż, chwilowo ważniejsze jest dziecko. Dietę, jeżeli jest konieczna, powinien ustalić lekarz albo dietetyczka jeżeli wciąż karmisz piersią. Zresztą samo karmienie powinno pochłaniać nadmiar kalorii. Pij bardzo dużo wody, ruszaj się dużo. I żadnych drastycznych ruchów. Za chwilę przecież dziecko nie będzie już skazane na Twoje mleko, będzie mieć w inny sposób dostarczane ważne składniki i wtedy może i ta dieta czy Montigniac będzie super. Ale wierz mi - bez żadnych specjalistycznych diet można schudnąć. Rzecz nie w tym żeby stracić kilogramy, tylko żeby przez kilka lat utrzymać tę niską wagę i zasuszyć komórki tłuszczowe - inaczej całe życie będziesz walczyć ze zbędnym tłuszczykiem. Ja straciłam już tendencję do tycia ale pilnowałam się przez 4 albo 5 lat. Schudłam 13 kg. W ciąży przytyłam 10 i w tydzień te 10 kg straciłam a potem niestety następne i jestem już za chuda.
Izka
2005-12-31
09:04:40
Email
Goga dzieki. Włąśnie w tym probem że słodyczy nie jem prawie wcale,mój starszy synek nie może jeść czekolady, cukierkó z barwnikami itp. więc słodyczy nie kupujemy, ale postaram sie ograniczyć posiłki. Ćwicze codziennie więc narazie nie ma zakwasów, zastanawiam się nad areobikiem,ale to trudne bo mąż pracuje na rózne zmiany i niemiałby kto zostać z dziećmi.Ale postanowienia na Nowy Rok już są!
Goga66
2005-12-31
13:25:27
Email
Mogę Ci doradzić coś przyjemnego - intensywny taniec ale nie krócej niż 25-30 min. dziennie. Musisz mieć puls ok. chyba 120, spocić się nieco. Nie krócej ponieważ dopiero powyżej 20 min zaczyna się spalać tłuszcz a nie tkanka mięśniowa. Mięśnie brzucha łatwo trenować z dzieckiem. Kładziesz je sobie na brzuchu, pleckami do ciebie i siadasz razem z nim. Tylko pamiętaj o ugiętych nogach. Możesz też napinać mięśnie brzucha obciążone słodkim ciężarem.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum