szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Siłownia...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agnieszka74
2005-10-27
Email
Dziewczyny ktora z Was chodzi na siłownie ?? Chciałabym się dowiedzieć jakie ćwiczenia są najlepsze na brzuch , pośladki i uda i na jakich przyrządach...Oczywiscie mam na mysli zrzucenie a nie przypakowanie :)))


polka
2005-10-28
16:59:15
Email
Najwazniejsze to pamietaj, ze jesli chcesz zrzucic, a nie przypakowac ;) na przyrzadach w silowni stosuj niewielkie obciazenia przy duzej ilosci powtorzen.A z kolei jesli np. jezdzisz na rowerku, staraj sie kontrolowac tetno aby nie przekraczalo 110-120 uderzen na minute - przy takim tetnie spalamy tluszczyk. A co do konkretnych cwiczen, to zazwyczaj przyrzady sa oznaczone rysunkami i wiadomo, ktore sa na jakie miesnie :) Powodzenia, ja wlasnie sie wybieram na silownie :D
Goga66
2005-11-02
13:18:53
Email
Ja chętnie chadzam na siłownię. Ale od początku ciązy i teraz niestety nie. Dowiedziałam się, że mleko po ostrych ćwiczeniach i zakwaszeniu mięśni może powodować bóle brzucha u dziecka :( Chodzi zdaje się o ten kwas, który powoduje zakwasy :( Ale trenuję Taichi i polecam każdej mamie - ratuje przeciążony kręgosłup. Do regularnego uprawiania jednak wrócę za jakiś czas. Na razie żarłok je co 1,5-2 godziny mimo swoich skończonych 4 miesięcy i 2 tygodni i nie dam rady być na 3-godzinnym treningu :(
Kamila
2005-11-15
12:34:39
Email
Aga! Jak tam na siłowni?? Dajesz radę??
agnieszka74
2005-11-16
17:42:53
Email
daje, daje....:))))
czemu mam nie dawac ??;))
MoNiSiA
2005-11-16
18:50:26
Email
Aga, udało się coś zrzucić? Kurczę, też by mi się przydało odwiedzić to miejsce zwane siłownią ;) Pozdrawiam cieplutko :*
agnieszka74
2005-11-17
17:37:52
Email
nie wiem jak wagowo..bo sie nie wazyłam, ale sadząc po ciuchach to troche spadło..dobrze ze nie na stopy hehe..
niestety nie bardzo mam czas chodzic na siłownie. Lece zaraz po pracy 2 razy w tyg. po ok 40 min.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum