szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Zlodzieje wozkow!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
andzia
2005-09-18
Email
Dzis poprostu przezylam szok!!Wychodze na spacer z mala i chce wziasc wozek a tu....oniemialam nie ma, poprostu nie ma wozka!!! Zostawialismy wozek na klatce schodowej jak wielu innych naszych sasiadow. Nigdy nic sie nie dzialo a tu nagle...buuum!!Wozek znika! Jak ludzie moga byc tak okrutni przeciez to dziecka a ono jest tak niewinne!!!Poprostu brak mi slow. Wozek byl dos drogi bo to IMPLAST ale byl to jednoczesnie prezent od Dziadkow i to najbardziej mnie boli!!Taka bylam zadowolona z tego wozka Wiki tez dobrze sie w nim czula Uciela bym rece jak bym wiedzial kto!! Teraz przez kilka dni moje dziecko jest uwiezione w domu bo musimy kupic nowy wozek Ajj ci straszni, okrutni ludzie!!
Agata
2005-09-18
21:28:33
Email
Skandal. Po prostu skandal, zeby kraść wózek???? Normalnie łapska złodziejom poucinać!!
agnieszka74
2005-09-18
23:08:24
Email
To juz jest chamstwo !!!
Spałowac takiego dziada.. Skandal !!!

Doti
2005-09-19
07:28:03
Email
Ja w obawie przed tym, że ktoś może mieć taki sam gust w kwestii wózków wciągam swój do domu(całe szczęście, że to pierwsze piętro).
Eryka
2005-09-19
11:11:59
Email
To rzeczywiście okropne i wredne. Jak można?
Michalina
2005-09-19
11:43:36
Email
No wiecie co?!! To rzeczywiście podłe. U mojej mamy wózek zostawiam na klatce na parterze bo nie chce mi się wciągać cały ten majdan na górę, ale teraz będę musiała.
emka
2005-09-19
20:14:44
Email
Zabić po prostu!!! No zamordowałabym gołymi rękoma.
Andziu rozumiem Cię doskonale, u nas też zostawia się wózki na klatce. My jednak wciągamy go do domu - na szczęście jest trochę miejsca w przedpokoju, poza tym mieszkamy na parterze. Ale to jest skandal po prostu. Przykro mi bardzo :(((
joanna1208
2005-09-19
21:37:14
Email
To bardzo smutne, że ludzie potrafią się tak zachowac i kradną nawet takie rzeczy.Mojej szwagierce też w niedawno ukradziono wózek.Weszła tylko do sklepu i wydawało się jej że ma wózek cały czas na oku.Niestety licho nie śpi...
Julia
2005-09-23
19:40:34
Email
Andzia współczuję bardzo :o(. Na pewno bardzo się wkurzyłaś. Ale dziwię się też, że trzymałaś taki drogi wózek na klatce schodowej. Mieszkasz w bloku na jakimś osiedlu? Ja, chociaż mam tańszy wózek, zawsze zamykam go w wózkowni na kłódkę. A jeśli by takiego wózka nie było, to chyba bym go wciągała po schodach na 4 piętro.
Anna
2005-09-23
23:21:56
Email
Julia jesteś szczęściarą, że masz w bloku wózkownię. U nas niestety wózkowni nie ma i też mam do wyboru albo taszczyć kilka razy dziennie wózek z maluchem na górę, albo zostawiać na parterze. Przypinam linką do poręczy, ale myślę że dla złodzieja to marna przeszkoda. Ale rzeczywiście z tego powodu kupowaliśmy wózki (głęboki i spacerówkę) niezbyt drogie, ale i tak gdyby ukradli to byłabym wściekła.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum