szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - diedziczenie grupy krwi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
malusi
2005-09-17
Email
j mam grupe krwi 0Rh+ żona ma 0Rh- dziecko ma ARh+ czy to jest możliwe jeżeli tak gdzie mogę znaleść materiały na ten temat
punta
2005-09-18
21:39:55
Email
Łba sobie nie dam za to uciąć, ale ktoś mi kiedyś mówił, że jeśli ma się O Rh to jest to możliwe. Niestety tak jak mówię, mogę pleść głupstwa. A drugiej strony czy nie może zdarzyć się przypadek, że dziecko odziedziczy krew po np. dziadkach? Wiem, że to głupie pytanie, ale nie można wiedzieć wszystkiego.
Eryka
2005-09-19
11:13:56
Email
Najlepiej na to pytanie odpowiedziałaby nasza kochana Jagoda. Gdzieś już był poruszany temat dziedziczenia grupy krwi.
emka
2005-09-19
21:58:33
Email
z naszego forum - autorstwa Jagódki
guruzg
2005-10-05
22:48:33
Email
sprawdz czy to napewno twoje dziecko - są testy genetyczne bo z dwoch grup 0 zawsze wyjdzie grupa 0 +/- wej tu: http://www.zdrowie.med.pl/krew/grupy.php to co piszą tu jest potwierdzone naukowo (tak mi sie wydaje) - wiec zrob zbadaj krew dziecka jeszcze raz i wasze. Jeśli wyjdzie to samo to zrób badania genetyczne. A coś mi się wydaje (tak jak na pow. stronie www zobaczyłem) .... to mi bardzo będzie przykro :(
punta
2005-10-06
21:11:38
Email
Słyszałam, że u małego dziecka wynik na grupę krwi może wyjść błędny dlatego warto go powtórzyć.
Jagoda
2005-10-06
21:59:14
Email
Tak, zwłaszcza, gdy oznaczenie jest z krwi pępowinowej. Istnieją tak zwane słabe antygeny, które ujawniają się w specyficznych testach.
Jagoda
2005-10-06
22:00:14
Email
Warto powtórzyć oznaczenie grup krwi rodziców!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum