szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - NATALKA KOŃCZY DZIŚ ROCZEK


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Agata
2005-08-31
Email
Nie ma z nami Małej...ale obiecałam, że nie zapomnimy o roczku Natalki - no i dziś jest ten dzień
Kochana Natalko wszystkiego najlepszego, aby usmiech ciągle goscił na twej twarzyczce i abys sprawiała swoim rodzicom samą radość - Sara z mamą


agnieszka74
2005-08-31
17:42:36
Email
W pierwszym wagonie olbrzymie słonie.
Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie...
Na samym końcu pyszny tort jedzie...
Zające z miną uśmiechniętą wołają:
"Dziś jest Twoje święto..."
Jadą do Ciebie życzenia... jadą...
<-em>
Duzo miłosci i radości życzy Jakub z mamą :)))

Julia
2005-08-31
19:35:37
Email
Ale ten czas leci!! My z Bartusiem również składamy Ci Natalko najlepsze życzenia :o) Ściskamy Cię mocno i całujemy :o* Rośnij zdrowa, wesoła i bądź jak największą pociechą dla Swoich rodziców :o) Pozdrawiamy!!
kyja
2005-08-31
22:18:39
Email
wszystiego najlepszego, dużo zdrówka i radości z okazji 1 roczku!!!!!
Gosia
2005-09-01
07:29:15
Email
Witaj Natalko! W dniu Twoich urodzin zawsze usmiechnietej buzi:), wesolej zabawy i mnostwa slodkich calusow przesylaja i zycza Mati z mama:)

emka
2005-09-01
17:28:38
Email
Natalko! I od nas troszkę spóźnione..
Życzymy baaardzo wielkiego
Tortu urodzinowego
Świeczek zapalonych
Marzeń tylko spełnionych
Prezentów dla Ciebie bez liku
I samych radości w nowym pokoiku :)))
mati81
2005-09-01
20:59:07
Email
Natalko wszystkiego naj naj najlepszego!!! Rośnij zdrowo na pociechę rodzicom:)Marta z Zuzią

MoNiSiA
2005-09-01
21:29:52
Email
WSZYSTKIEGO NAJJJ :-))) Badz zawsze zdrowa i uśmiechnięta :* Buziaki :*
renya
2005-09-02
09:48:03
Email
Wszystkiego najlepszego! Rośnij duża i daj popalić rodzicom ;))))

monga28
2005-09-13
22:05:53
Email
Wszystkiego naj kochanie ,spełnienia wszystkich marzeń ,spokoju i radości na każdy dzień.Pozdrawiamy z Patryczkiem i Martynką.
Mała
2005-09-26
10:57:16
Email
hej dziewczyny!!!Agata bardzo Ci dziekuję za pamięć:)Ucałuj Sarunię ode mnie:)... Wszystkie jesteście kochane:)!!!Bardzo dziękujemy za życzenia:):):):):)Co prawda to miesiąc temu prawie było a ja dopiero teraz odpowiadam, ale niestety ciagle nie mamy u siebie internetu:(.Przyjechałam własnie w odwiedzinki do rodziców, więc korzystam z okazji żeby was ucałowac i Wam podziekować:)Agata, jeszcze raz serdeczne dzięki za pamięc:):):)Trzymajcie się:):)Całuski:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum