szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Mam prośbę


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Agata
2005-08-25
Email
Mam prośbę do wszystkich forumowiczek - a zwłaszcza do najnowszych abyśmy całych postów nie pisały z dużej litery bo strasznie kiepsko to się czyta. Nie myślcie, że się czepiam, ale naprawdę ciężko jest przeczytać taki post. Jeśli jednak jesteście odmiennego zdania - to z góry przepraszam i z góry dziekuję.
agnieszka74
2005-08-25
21:45:53
Email
A takie moga być....heheheeheh..

Agata
2005-08-26
17:47:29
Email
Jak najbardziej Aguś...nawet jeszcze większe heheheh
Chodziło mi o pisane z Caps Lockiem....hehehe ale wredna jestem no nie?

emka
2005-08-27
00:08:26
Email
Nie jesteś wredna droga wiedźmo Agato ;)
Nikomu by to nawet przez myśl nie przeszło..
Hi hi, a ja też nie lubię czytać tylko dużych liter. OKROPNIE SIĘ WTEDY OCZY MĘCZĄ. taa..
Trzeba potem oczy przemywać wywarem z żabich udek i pajęczych nóżek ze szczyptą jadu żmiji. Przyjemne to nie jest. Jakby ktoś potrzebował przepis to mam ;)
emka
2005-08-27
00:10:34
Email
:)

agnieszka74
2005-08-27
07:43:40
Email
OO !! Wiedzmo Emko nie znałam tego przepisu !!!hehehhehehe
A moze masz jakiś skuteczny przepis na nadwagę ? :)))

Agata
2005-08-27
13:33:58
Email
ooo wiedźma Emka...witamy, witamy w klubie

Eryka
2005-08-27
14:47:28
Email
Fajne wiedźmy jesteście:)***
emka
2005-08-28
00:45:12
Email
Eliksir na nadwagę:
Potrzebny będzie: jeden słoik komarów złapanych o północy, wywar z kocich włosów (tak gdzieś 7 dkg na o,5l wystarczy)(koty muszą być wolne nie domowe!), garść czarnych jagód, 23 liście pokrzyw drobno zmielonych, kobiałka malin prosto z lasu (nie kupować na bazarkach czy od innych wiedźm!), 3 ząbki czosnku, pudełeczko waleriany, paczka płatków owsianych, świeże mleko od górskiej kozicy, stare używane męskie skarpety (takie ze 2 tygodnie noszone), dwie duże garści babki lancetowej. Zaznaczam, że wszystkie składniki trzeba zdobyć/złapać/wyhodować samemu. To bardzo istotny element kuracji :)
Przepis:
Z babki lancetowej zrobić sobie okłady na odniesione rany, zadrapania i ugryzienia. Maliny zmieszac z płatkami i mlekiem i zajadać ile wlezie. Jagody zjeść również. Wywar z kocich wlosów odstawić do kolekcji "Ciekawych wywarów". Komary - cóż, zostawić w słoiku. Skarpetki potrzebne dla kozy. Inaczej nici z mleka. Czosnek konieczny do zdobycia skarpetek. Należy trzymać go pod nosem inaczej w życiu tych skarpetek nie da się dotknąć. Waleriana przydatna przy łapaniu kotów. Z pokrzyw zrobić okłady przed łapaniem komarów - nie załamiecie się wtedy ilością ukąszeń.
Po takiej kuracji efekt gwarantowany :)

emka
2005-08-28
00:47:22
Email
Jeszcze tylko przypudrować nosek, na miotłe czy inne tam urządzenia latające i nikt nam nie podskoczy :)))))))

emka
2005-08-28
00:49:14
Email
Ha ha!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum