szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Antykoncepcja po porodzie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kami
2005-08-25
Email
Hello, jestem pierwszy raz na waszej strone :) i pierwszy raz zostalam mamusia slicznej coreczki, ktora urodzila sie miesiac temu. Moje pytanie dotyczy antykoncepcji po porodzie, ktory sposob jest najbezpieczniejszy dla dziecka (karmie tylko piersia), bo slyszalam ze wszelkie tabletki antykoncepcyjne sa anty dla dzidzusia. Moze ktos poradzi?? Pozdrowionka
agnieszka74
2005-08-25
17:16:32
Email
Witaj !!!
Ten temat juz gdzieś jest..poszukaj :))))

mati81
2005-08-26
10:55:29
Email
Karni wystarczy wrzucić w wyszukiwarke temat antykoncepcja w czasie karmienia i wyskakuje ci wszystko co pisałysmy na ten temat:) pozdrawiam
aska
2006-02-10
15:11:26
Email
mam pytanie, moze dla niektorych smieszne. "Jak dzialają tabletki w tej siedmiodniowej przerwie. tzn czy dzialają, czy należy uważać w te dni, Teoretycznie powinien wystąpić okres w tym czasie ale u mnie bywa z tym różnie jak narazie" Mnie samej wydaje sie, ze powinnam to wiedziec ale zupelnie zapomnialam jak to bylo gdy kiedyś te dwa lata temu zażwałam a zpomniałam dopytać lekarkę. Jesteście jednak Wy i z pewnościąktóraś mi odpowie, z praktyki. Dzięki!
ola
2006-02-10
18:42:28
Email
Jak karmisz piersia to w gre wchodza tylko tabletki jednoskładnikowe, które zażywa się bez wspomnianych przerw..Pozdrawiam
pinkie
2006-02-10
19:17:43
Email
Aska,tabletki powinny działać podczas brania i podczas przerwy. Ale sama nie pamietam, kiedy powinien się pojawić ten niby-okres. Ja też brałam dawno, dawno temu...
wika
2006-02-12
20:54:39
Email
Ja brałam tabletki antykoncepcyjne Cerezette, Są to tabletki specjalne dla matek karmiących i ,bezpieczne' dla dziecka, Po zaprzestaniu karmienia trzeba zmienić na inne. Jeżeli bierze się je zgodnie z zaleceniami, o stałej porze działają również podczas 7-dniowej przerwie. Pozdrawiam!
Doti
2006-02-12
21:55:58
Email
Nie trzeba ich zmieniać. Ja biorę je nadal a karmienie zakończyłam 2 miesiące temu. Moja bratowa nie karmi i też bierze te pigułki od prawie 2 lat.
aska
2006-02-13
12:30:23
Email
dzięki za odpowiedzi (faktycznie nie dodałam, ze już nie karmię)
maxim
2006-09-07
23:26:25
Email
Tak się zastanawiam czy nie zmienić tabletek Cerazette na coś innego. Już dawno nie jestem mamą karmiącą. Niby po tych pigułach czuje sie dobrze, żadnych zmian na skórze, kłopotów większych z cerą, nie tyję...ale..No właśnie czy te tabletki moga jakos działac na nastroje, niepokoje...bo juz nie wiem czy mam ostatnio jakies chandry czy po prostu czasem te piguły tak na mnie dziwnie działają. Są przecież jakieś skutki uboczne..
ema
2006-09-09
15:22:24
Email
Mam pytanko.Czy pigułki dla matek karmiących bierze się z siedmiodniową przerwą tak jak te zwykłe?Jaki okres musi minąc od zażycia pierwszej pigułki, żeby było bezpiecznie?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum