szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Kyja - mam pytanie!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Michalina
2005-08-15
Email
Na kilku fotkach dojrzałam, że nosicie Misiutka w takim fajnym nosidle ze stelażem - super sprawa. Chcielibyśmy kupić coś podobnego. Czy możesz udzielić kilku wskazówek, jak się takie nosidło sprawuje na trasach, na co zwrócić uwagę przy zakupie, czy ten typ nosidła, który jest na zdjęciu sprawdza się i jesteście z niego zadowoleni? Widzieliśmy na Allegro nosidła z daszkami i różnymi bajerami, ale zastanwiam się czy te dodatki, które niewątpliwie podbijają cenę są rzeczywiście potrzebne. Pozdrawiam
kyja
2005-08-15
19:29:39
Email
Michalina! nosidełko kupiłam na targu-uzywane za 43 zl, nowe w sklepie kosztuje ok. 300 zl[horror].Wiesz, na zakupy wzielam ze soba Misia i kolezanke, która wczesniej tam kupila dla swojej malej nosidelko.Firma jest porzadna-Chicco, nosidelko mialo pierwotnie daszek-przydałby sie na dluzsze wedrówki.Nosidelko powinno miec pasek, którym przypina sie malucha, jak juz w nim siedzi-bezpieczenstwo, nasze nosidlo ma jeszcze praktyczna kieszen i paski, które mozna zapiac sobie wokół pasa-wygoda.Polecam Chicco-dobra, sprawdzona firma, odradzałabym Ci zakup nosidełka nieznanej firmy-moze okazac sie,ze ma wadliwa lub uszkodzona konstrukcje, cos sie znienacka odpruje, itp.Widzialam na Allegro podobne nosidełka do naszego-coś uda Ci sie wybrac.Powodzenia;-]]]]
Michalina
2005-08-15
20:39:02
Email
Dzięki Kyja!! mam nadzieję, że uda nam się coś kupić zanim skończy się ładna pogoda. Pozdrawiam
Michalina
2005-08-22
13:54:20
Email
Dzisiaj zamówiliśmy podobne nosidło na Allegro. Mam nadzieję, ze dojdzie przed kolejnym weekendem. Pochwalimy się wtedy fotkami "z trasy". Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum