szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Studia magisterskie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Aśka
2005-06-23
Email
może będziecie coś wiedziały na ten temat: mam tytuł licencjata, studia ekonomiczne co nie do końca było moim marzeniem. Jednak najpierw znalazłam prace i o studiowaniu tego co lubię nie było mowy. A co lubię - psychologie i jej podobne. Zamierzam teraz zdobyć tytuł mgr i zbieram własnie informacje czy istnieje jakakolwiek możliwość kontynuowania nauki na kierunku który byłby związany i z psychologią i dawał możliwość studiowania po ekonomii, zarządzaniu. Słyszałyście moze o takiej uczelni? większość uczelni ekonomicznych oferuje kierunek zarządzania personelem, brzmi ładnie ale z tego co wiem przedmioty niewiele mają wspólnego z tym co lubię. Raczej czysta ekonomia. pomyślałam sobie, ze moze wam cos obiło sie o uszy, moze cos doradzicie
emka
2005-06-23
14:04:34
Email
zobacz na swps - szkoła wyższa psychologii społecznej
http://www.swps.edu.pl/new_www/uczelnia/

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum