szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - agnieszka74


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
truskawka
2005-06-22
Email
Agnieszko! Wiem, że dosyć późno przeczytałam tego maila, ale chciałam ci powiedzieć, że twoja koleżanka (jeśli jeszcze tego nie zrobiła)powinna zgłosić się do PFRON-u (państwowy fundusz rehabilitacji osób niepełnosprawnych)odnośnie dofinansowania do usunięcia barier architektonicznych (przebudowa łazienki, zrobienie podjazdu, po prostu dostosowanie mieszkania do potrzeb osoby niepełnosprawnej)PFRON takie rzeczy finansuje, czasem trochę się na to czeka. Jeśli w jej miejscowości (nie wiem gdzie mieszka koleżanka)nie ma PFRON-u to niech się zgłosi o taką informację do Ośrodka Pomocy Społecznej odpowiedzialnego za jej region.Tam powinni jej podać adres PFron-u oraz poiformować o świadczeniach jej przysługujących w związku z niepełnosprawnością dziecka (zasiłek pielęgnacyjny itp.) . Życzę powodzenia.
agnieszka74
2005-06-22
21:52:18
Email
hej Truskaweczko !!
Dzięki za poradę !!!Pozdrówka !!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum