szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Coś dla doktorzyc i nie tylko...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Jagoda
2005-06-01
Email
Zobaczcie, co właśnie znalazłam:
anestezjologia
Koniecznie obejrzyjcie kółeczko...
Julia
2005-06-01
20:07:22
Email
Po prostu paranoja! Aż się wierzyć nie chce, że w naszym kraju rządzą tacy debile :o( Ale cóż, prywata to nasza cecha narodowa. Tylko ze za niedługo nie będzie nas miał kto leczyć :o( Smutne to.
Anula
2005-06-03
23:55:32
Email
A jak! Wyjeżdżają i wcale się im nie dziwię.Nie po to tyle lat się uczyli i doskonalili aby teraz zadowalać się jakimiś -jak ja to mówię "zapomogami".Tak dalej!Zamożny człowiek zapłaci za anestazjologa w prywatnej klinice a ubogi lub przeciętny będzie czekał nie wiadomo ile.O ile się wogóle doczeka...
andzia_01
2005-06-05
14:14:37
Email
Dzięki Jagoda za b. ciekawą stronę. To co zobaczyłam jakoś tak wcale mnie nie zaskoczyło...Można mieć jedynie nadzieję, ze może takie sytuacje spowodują w końcu, ze Szanowni Politycy zastanowią się nad tym wszystkim i coś z tym zrobią dla dobra wszystkich...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum