szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Podróżowanie z wózkiem


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwia
2005-05-21
Email
Mam do Was dziewczyny pytanie, bo mnie od wczoraj nachodzi pewna refleksja. Otóż zdarzyło mi sie jechac komunikacja miejską z wózkiem i byłam w szoku, ze nikt nie pomógł mi wstawić, ani wystawić wózek z autobusu. Spotykacie sie z czyms takim? Czy tylko ja mam pecha? Cały czas o tym myśle i jestem (sama nie wiem)wściekła, czy tylko mi przykro. Co sie dzieje w naszym społeczeństwie? Czy to tylko w moim miasteczku takie rzeczy sie dzieją? Nie wiem jak to określić, znieczulica, brak kultury czy jeszcze cos innego? Co o tym sądzicie? Też wam się to zdarza? Mam nadzieję, ze nie!!! Pozdrawiam
kyja
2005-05-21
13:28:29
Email
ja bardzo często jeżdżę środkami komunikacji miejskiej z Miśkiem w wózku i z pomocą bywa różnie-zazwyczaj ludzie sami oferują pomoc, ale czasem zdarza się,że muszę ryknąć w głąb autobusu lub tramwaju:"czy ktoś mi pomoże??" i wtedy znajdzie się ochotnik, hihi.Staram się tym nie denerwować;-))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum