szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - przepisy kulinarne dla maluchów


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kyja
2005-05-15
Email
Cześć dziewczyny!! mam propozycję:może podzielny się przepisami na dania dla naszych maluszków??ja bardzo chciałabym robić Misiowi zupki itp. ale nie znam żadnych przepisów, oprócz jednego-zrobiłam i nie chciał tego jeść.Mi smakowało;-)).Oto przepis( wzięty z "Dziecka" i zmieniony nieco przeze mnie): zupka-krem dla maluszków od 6 m.ż.( karmionych sztucznie) lub 7 m.ż. ( karmionych naturalnie): słoiczek brokułów ( Gerbera), słoiczek indyka ( j.w.) 2-3 średnie ziemniaki, odrobina oliwy z oliwek. Ziemniaki ugotować, przetrzeć na sitku, połaczyć z resztą-zmiksować, odrobinę posolić.Porcja na 2 duże razy:-). Można słoiczkowe składniki zastąpić świeżymi-indyka trzeba rozgotować i przetrzeć na sitku, brokuły też.danie może wydawać się Wam nieco jałowe-Misio jest alergikiem,można dodać pietruszkę i co się chce;-)
sylwia
2006-07-28
22:11:28
Email
Podciągam, może zainteresuje to mamusie, które wprowadzają nowe pokarmy i "tworzą" nowe dania:)))
kabria
2006-08-01
11:28:37
Email
Moje dzieciątko ma 8 miesiecy i karmione jest piersia...MOże macie jakieś fajne przepisy na obiadki lub deserki.Ninka nie lubi jeść dań ze słoiczków.A mi jakoś za dobrze nie wychodzą obiadki, w sumie gotuje w kółko to samo(Warzywka+króliczek lub cielecinka lub gołabek). Z góry dziękuje:)
polishgirl
2006-08-01
11:53:02
Email
Podaje link strony na kórej sa rózne fajne przepisy na jedzonka dla dzieci według wieku http://www.dzieckook.pl/kuchnia/index.php3?name=przepis
kabria
2006-08-01
12:39:54
Email
dzieki wielkie, zara przeglądam:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum