szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Odkurzacze centralne - sposób na alergię


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lookingfor
2014-09-02
Email
Ja u siebie zdecydowałam się na tego typu instalację, wybrałam model, który można całkowicie zabudować w ścianie, całkiem fajnie to wygląda. Ale główną zaletą odkurzaczy centralnych jest to, że doskonale nadają się dla osób uczulonych na kurz! odkurzacz centralny
Goga66
2014-10-22
12:13:18
Email
Zainstalowałaś koleżanko, jesli budowałaś nowy dom. W innym przypadku tylko reklamujesz kolejną rzecz za pieniądze. To droga inwestycja i rozwalanie ścian w istniejącym domu (do mieszkania to raczej nie jest rozwiązanie) nie ma żadnego sensu. Nie pisałabym, ale nie znoszę takiego chmskiego spamowania. Przynajmniej byś napisała, że to reklama. Owszem, taki odkurzacz ma zalety ale i wady, jeśli np. rura w ścianie się zatka. Opinia z forum nt. takich odkurzaczy: "Dealerzy na targach - namawiając do kupna - używali argumentu, że"...nie będzie Pan musiał biegać z odkurzaczem po piętrach..." Za te pieniądze będę miał odkurzacz nie tylko na każdym piętrze, ale nawet w każdym pokoju - i to po dwa!!! Poza tym koszty eksploatacyjne - nie wszystkie mają odstojnik, trzeba kupować drogie filtry i worki. Jedyne zalety to cisza podczas sprzątania i to, że powietrze po zassaniu wyrzucane jest na zewnątrz, a nie do sprzątanego pomieszczenia. Ale czy to warte jest aż takich pieniędzy? "

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum