szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - gondola zamiast fotelika w samochodzie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
pinkie
2011-03-03
Email
Cześć! znajomi chcą kupić gondolę, którą można przypinac pasami. Macie takie?Jakich firm? Sa też w sprzedaży pasy do gondoli - czy do kazdej, czy do specjalnych? Pomóżcie,bo wypadłam z tematu.
ciekawa
2011-03-03
18:45:01
Email
Nie wolno!! dziecko musi być przewożone w foteliku-takie były do niedawna przepisy-nie słyszałam o ich zmianie. Zmieniły się? Co gorsza-przeraża mnie sam pomysł-toć to zero zabezpieczenia dla dziecka w razie wypadku.
pinkie
2011-03-04
09:15:46
Email
Można przewozić w gondoli, jeżeli jest do tego przystosowana i ma pasy wewnetrzne. I takie gondole są na rynku, np peg-perego, bebecar lub pasy do gondoli -tylko właśnie nie wiem,czy do każdej. Może ktoś miał z tym do czynienia?
noemi
2011-03-04
16:46:44
Email
nie wiem, czy można, ale nigdy nie zdecydowałabym się na przewożenie dziecka w gondoli, nawet z pasami. teraz też zamierzam jak najdłużej upychać me dziecię w foteliku i jak najpóźniej zacząć stosować te podkladke pod pupę (nie wiem jak to się zwie fachowo:))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum