szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Wezmy sprawy w swoje rece?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2010-03-12
Email
Wlasnie uslyszalam w radiu, ze jakas grupa rodzicow zglosila do rzecznika praw dziecka sprawe, ktora mnie rowniez bulwersuje, a mianowicie to, ze zwiastun Wiadomosci przed dobranocka - "najciekawsze", najbardziej brutalne, poruszajace fragmenty pokazywane sa w czasie, kiedy dzieci czekaja na bajke. Bardzo sie ucieszylam, ze ktos zwrocil na to uwage i postanowil cos z tym zrobic - mnie samej - przyznaje - nie przyszlo to do glowy. Bardzo rzadko sie angazuje, nie mam w zwyczaju "walczyc" o swoje i uwazam to za swoja slabosc. Jak jest z Wami? Nalezycie do jakichs organizacji? Zalatwiacie swoje i nie swoje sprawy? Uczestniczycie w zyciu spolecznym jeszcze jakos inaczej? Czy moze tak jak ja - raczej jestescie nauczone biernosci?
pinkie
2010-03-12
19:23:28
Email
Bardzo chciałabym wziąć udział w podobnej akcji,ale nie jako lider,lecz uczestnik. ALe prawda jest taka,ze oprócz załatwiania spraw własnej rodziny nie mam już siły na jakiekolwiek wyjścia czy akcje. Mnie też wkurzają te migawki z wiadomości bardzo złych i maxymalne ograniczanie dobranocek lub rezygnacja z nich pod byle pretekstem (mecz,skoki, żałoby narodowe wątpliwej potrzeby). W sobotę wyczekujemy na klub przyjaciół myszki miki - prawie co tydzień zmieniają godzinę nadawania, bajkę i co tylko można. Na szczęscie w Polsacie rano jest bloczek Disneya. Nie wiem jak Wy,ale i ja i dzieci wolimy oglądać bajki w tv niż w kółko to samo na dvd....
Magdalenka
2010-03-13
08:31:09
Email
na tvn style jest blok bajek od 19 do 20. na tvp wcale nie ogladam bajek bo ciagle zmieniaja i odwoluja je, no i skracaja. jest info ze zaraz dobranocka a tu nagle zajawka wiadomosci i dzieci ogladaja migawki z trzesienia ziemi i trupy. super pomysl przed sama bajka wieczorem. a potem pytania: mamusiu, a dlaczego ten pan mial krew i wrzaski w nocy. kompletnie bez sensu. a poza tym, niedlugo bajka bedzie trwala 5 minut.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum