szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Zylaki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2010-03-01
Email
Dzisiejszy dzien powital mnie pierwszym w zyciu zylakiem. Tak sadzilam, ze kiedys musi sie to stac, ale teraz zupelnie nie wiem, co powinnam zrobic. Moze macie jakies doswiadczenia w tej kwestii?
agnieszka_z
2010-03-01
19:45:51
Email
Bez paniki :) jeden zylaczek nikomu krzywdy nie zrobil :) a tak serio to poki jest jeden to mozesz go latwo zlikwidowac laserem w wielu gabinetach kosmetycznych.
Joanna26
2010-03-01
20:06:03
Email
Oj, to chyba nie jest taki sobie zylaczek... Ma to wsciekle fioletowy kolor i wielkosci tak ze 2 na 3 cm, moze wiecej, w glupim miejscu jest, nie widze tego, tylko w lusterku... taki wylew... Podejrzewam, ze to poczatek tego, co na nogach ma moja mama... Ale mamy nie chce pytac, przejmie sie... Juz myslalam, ze nikt sie nie odezwie:) Wszystkie mlode, piekne, zdrowe:))
ciekawa
2010-03-01
22:38:02
Email
Moja mama ma żylaki-kurcze to ja tez będę miała. Ja mam naczynkową cerę-takie pajaczki i czerwone placki na buzi. Kiedyś miałam brzydki wylew na buzi ale sam zszedł. Joasiu nogi smaruj lotionem 100 lub latanem(to samo a tańsze). Generalnie heparyna pomaga.Taki co wylazł to rzeczywiście trzeba usunąć-ale to jest żyła czy pajączek? Ćwiczenia pomagają na te sprawy i regularne smarowanie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum