szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - tabelka z plcia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2010-02-21
Email
babeczki, na stronie z tematami ciazowymi jest topik o sprawdzaniu plci. mnie sie sprawdzilo w przypadku dzieci, ale jestem ciekawa czy komus sie nie sprawdzilo? mysle o trzecim dziecku, mam 2 dziewczynki, moze skorzystac z tej tabelki zeby sprobowac wymierzyc w chopca? jak sadzicie?
Joanna26
2010-02-21
13:15:26
Email
Zaszkodzic, nie zaszkodzi:) Ale na sto procent to bym sie chyba nie nastawiala;) Och, tez bym chciala miec troje dzieci... Bardzo:))
pinkie
2010-02-21
15:46:30
Email
Mnie też się sprawdziło i całej mojej rodzinie,tj mamie,siostrom,teściowej i bratowej męża.
mayasun
2010-02-21
19:33:03
Email
Magdalenko, niektórzy faceci są zdolni do dawania jednego chromosomu odpowiedzialnego jedynie za dziewczyni. Albo plemniki z tym chromosomem sa na tyle silne, że nie dają możliwości dotarcia tym od chłopczyków. Ale myślę, że warto spróbować.
Magdalenka
2010-02-21
22:37:05
Email
troche pamietam jeszcze z biologii, ale zawsze jest ta watpliwosc a co, jezeli... tym bardziej ze nie zamierzam badac plemnikow meza na obecnosc xy, czy tez x. chcialabyjm miec jeszcze jedno dziecko, fajnie, gdyby to byla chlopiec bo mam 2 babeczki. ale z drugiej strony boje sie znow tych kolek, kupek, a najbardziej powtorki z refluksu mojej corki. zreszta, i tak mam teraz mirenke, wiec gdyby cos, trzeba bedzie poczekac troche. ale moze grudzien albo sierpein (wtedy wedlug tabelki mam szanse na chlpoca). :-)
basienka25
2010-02-22
08:44:03
Email
A ja zaryzykuję na chłopca, za 5 lat:) Michasia była właśnie z tabelki:) wprawdzie liczyliśmy, że uda nam się chłopiec, ale w kwietniu nie miałam owulacji, więc nie wyszło, no a maj wskazywał na dziewczynkę:)
kyja
2010-02-22
14:15:14
Email
nie sugerowałam się tabelką, ale sprawdza się przy moim pierwszym dziecku, wszystko wskazuje,że teraz przy drugim też się sprawdzi-przekonam się za parę tygodniu:)z usg wynika,że w brzuchu buszuje córeczka, z tabelki też dziewczynka:)sprawdzałam moją mamę i siostrę-sprawdziła się.Można spróbować celowanie z płcią z tabelką-nie zaszkodzi, a może akurat:)?
Kamila
2010-02-22
17:04:18
Email
Kyja, naprawdę córeczka??? Ale super!A co na to Misiek-Spiderman - tak marzył o braciszku :))))))))))) Daj znać od razu jak urodzisz :))))
kyja
2010-02-22
20:35:01
Email
Kamila, wszystko wskazuje na to, że tak:)))ale będzie numer jeśli znowu będą jajka...;)Misiek wygląda na pogodzonego z losem, zobaczymy jak już młoda się wykluje:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum