szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - ODKURZACZ


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2010-02-02
Email
Zepsul mi sie odkurzacz. Jeszcze nie wiem, co sie tak naprawde stalo, moze da sie go naprawic, ale gdyby nie;) chcialabym jakis cichy odkurzacz. Mozecie cos polecic?
mayasun
2010-02-03
22:30:35
Email
Hmm, to zależy jaki rodzaj. czy taki podstawowy, czy chcesz piorący, bezworkowy itd... My kupowalismy w zeszłym roku i postawilismy na tradycyjność. kupiliśmy Zelmera. Odkurzacz Mi brakuje w nim rączki do przenoszenia, która by była u góry, poza tym jest bardzo zwrotny i nieźle wciąga, nawet gruz. oczywiście taki mały i od wiercenia. Dywanów nie mamy, wiec nie powiem jak sie sprawdza na takim podłożu.
Joanna26
2010-02-04
08:51:38
Email
Jak to, u jakiej gory? Przeciez ma uchwyt do przenoszenia? Mamy podobny, meteor 2, bardzo go lubie, bo jest nieduzy, lekki, zwrotny, funkcjonalny, ale glosny. Chcialabym zwykly odkurzacz, tylko cichszy. Ale jak sie okazuje to potrzeba przyszlosci, bo tymczasem maz naprawil drania. Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum