szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Kto nie lubi Małej Czarnej?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
pinkie
2009-10-28
Email
Jeżeli Ktoś jeszcze nie oglądał tego uwielbianego przez kobiety i znienawidzonego przez ich mężów programu :))), to zachecam: Mała Czarna , Tv4 godz 17 od poniedziałku do czwartku. Szczególnie zachwycił mnie wczorajszy odcinek, bo poruszał tematy, które mnie bardzo interesują. A Wy jakie macie spostrzeżenia?
Magdalenka
2009-10-29
07:18:26
Email
o tej porze to ja jestem w pracy, niestety. ale co to za program, w ogole?
pinkie
2009-10-29
08:16:06
Email
Babskie rozmowy przy kawie przez całą godzinę. Poruszają różne tematy natury psychologicznej, ekonomicznej, medycznej - w bardzo kobiecym stylu. Zapraszają bardzo ciekawych ludzi, którzy mają cos interesującego do powiedzenia na dany temat. Np wczoraj była Ania Wyszkoni i potem dołączyła psycholożka a mówiły o tym jak pomóc dziecku odnaleźć się w sytuacji: mama ma nowego partnera. A wczoraj była dziewczyna, która w wieku 27 lat miała obustronną mastektomię, dwa tygodnie po tym jak zakochała się z wzajemnością. Nie chciała się leczyć, ale zaszła w ciążę i to ją przekonało do chemioterapii, potem jeszcze zwalczyła przerzuty w kościach i w wątrobie. A rozmowa była na temat : jak wspierac ludzi chorych na raka. Bardzo piękna. Jest tez forum z którego czerpią tematy do rozmów: www.małaczarna.republikakobiet.pl . A faceci nie lubią tego programu, bo najczęściej babki rozmawiają o... nich oczywiście i o problemach jakie kobiety mają z mężczyznami. Najlepszy jest taki przemiły pan psycholog, który ich odwiedza i często opowiada jacy faceci sa niedojrzali... Oczywiście wszystkie te babki go uwielbiają ;) Główną prowadzącą jest Pani Kasia (nie pamiętam nazwiska), a reszta prowadzącychto Beata Kawka, Karolina Wajda, Katarzyna Lendgren, Zuzanna (jakaśtam) ,czasami Ola Kwaśniewska - czyli ogólnie mówiąc Kobiety po przejściach. Powtórki programu sa następnego dnia o 11tej chyba. Pewie i tak wtedy pracujesz, ale jezeli kiedyś będziesz miała wolny dzień to naparawdę polecam. Ja, moje znajome i przyjaciółki oglądamy namiętnie, bo to jak spotkanie przy kawie z najlepszymi psiapsiółkami.
21Aneta
2009-11-02
13:31:04
Email
Potwierdzam - świetny program z prawdziwymi kobietami. Też oglądam :) Pozdrawiam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum