szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - kogo brakuje


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2009-10-11
Email
hej babeczki! bardzo malo sie udzielam od dluzszego czasu, ale jakos wzielo mnie na wspominki. pamietyam jak urodzialm pierwsze dziecko, w wlsaciwie bylam dopiero w ciazy, i tutaj sie zalima ze nie moge urodzic choc po terminie, a potem moje problemy z deprecha, z karmieniem... ile to czasu minelo! juz ponad 4 lata! a co sie stalo z wiedzmami? nie nalezalam do tego elitarnego grona ;-), ale fajnie sie was, wiedzmy, czytalo. brakuje mi gogi. kontrowersyjna, ale zwsze miala cos do powiedzenia. jakos to forum pada, klapnie. ciekawe dlaczego? wchodzilam ostatnio na forum rodzice radza, ale tam jest taki tlum, tyle ludzi, nie to c na happymum, kameralna atmosfera. zal sie sie konczy, a moze to tylko moje wrazenie?
pinkie
2009-10-12
07:46:39
Email
Mnie też brakuje Gogi, bo zauważyłam, ze odkąd jej nie ma zwłaszcza ten dział jakby umiera...
kyja
2009-10-12
07:48:03
Email
Magdalenka, nie jesteś sam z tym odczuciem-też widzę,że robi się tu padaka, kurcze, z tym forum jestem związana prawie 6 lat (od lutego 2004).Hmm,w pewnym momencie, sama po sobie widziałam,że rzadziej tu zaglądałam (większość tematów dotyczy ciąży, pielęgnacji niemowląt i tematów wokół tego, może dlatego?) i być może część starszych dziewczyn z tego powodu rzadziej udziela się na forum. W sumie można by było rozkręcić tematy dotyczące przedszkolaków i i problemów z tym związanych.Nie wiem, co o tym sądzicie?
kyja
2009-10-12
07:52:20
Email
Goga rzeczywiście była jedną z aktywniejszych forumowiczek, wcześniej pamiętam jeszcze Jagodę...ciekawe co u nich słychać...? A gdzie jest Aga74, Kamila-tak, tak Kamila, odzywaj się:), Julia , Agata, Sylwia, Anna, Ewa,Aneta,Michalina, Irenka i reszta dziewczyn??
Kamila
2009-10-12
13:47:23
Email
Jestem, jestem, zaglądam, ale rzadko.... wskoczyłam też na inne forum, mam nieco inne problemy z DZIEĆMI :D ale tu też zaglądam.. Pozdrawiam Was serdecznie :)
noemi
2009-10-12
15:10:07
Email
brakuje mi Gogi. i to bardzo. bez niej, co tu kryć, nic się nie dzieje. Goga, wróć.
Ewka25
2009-10-12
17:48:12
Email
Jestem! Też na forum od początków roku 2004 (Kyja, ależ ten czas leci!!!:)) Moją Alę coraz częściej chłopaki z przedszkola zapraszają na urodziny, zaczęło się...:)
Kamila
2009-10-13
11:35:29
Email
No no no, Ewa, zaczyna się haha szybko jakoś, co? ;) Moja Kinia na etapie "z chłopakami się nie bawię, bo nie lubię" :) choć mówi, że w grupie mają chłopca, który przynosi do przedszkola koniki PONY ;) ma cały zestaw - no i dziewczyny jego :D Konrados za to mój jak wchodzi na salę to dziewczyny lecą i mówią: czeeeeeeeść Kondziuuuuuu ;-) lovelas mały :) Goga pewnie tu zagląda, ale zapewne po tym jak ją wygoniono stąd... nie dziwne, że nie wraca...
kyja
2009-10-13
13:54:51
Email
hehe, dziewczyny, Misiek jest na podobnym etapie jak Kinia, ale mówi,że dziewczyny jego ( i kolegów) czasem osaczają i całują:)))w zeszłym roku przedszkolnym powiedział,że ma 2 dziewczyny(!!!), bo dorwały go na podwórku i znienacka pocałowały:), miał też kandydatkę na żonę-z własnej inicjatywy:) Teraz lubi "męskie" zabawy, głównie zabawy z chłopakami w gonieni, berka, chowanego, zbieranie zabawek z Ben10 i Spidermanem.Teraz zbieramy naklejki ze Spidermanem:))
Kamila
2009-10-14
11:13:49
Email
A u nas na topie Koniki Pony... w każdym wydaniu.... czasem Barbie, ale nie lalki tylko takie karteczki do segregatora.. wymieniają się w przedszkolu. Oczywiście nadal do przedszkola Kinia chodzi TYLKO w spódnicach i sukienkach, spodnie nie przejdą :)
agnieszka74
2009-10-17
23:31:02
Email
Wiedzma agnieszka 74 tez sie melduje..:) Zagladam tu od czasu do czasu :)

Isia
2009-10-19
12:11:54
Email
Czuję się wywołana do tablicy... Fakt, czas biegnie, dopiero pisałam z Renyą (uściski!) o ciążowo- drożdżówkowych zachciankach a tu już moja Wiki skończyła 4 lata... To co, bierzemy się do kupy i rozkręcamy na nowo forum? Z chęcią poczytam, co u Was!
Isia
2009-10-19
12:12:27
Email
Wpis dodawałam 5 razy, nicka swojego zapomniałam! :D

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum