szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Przepisy na urodziny dzieci


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
weridiana
2009-06-11
Email
Dziewczyny czy macie jakieś fajne przepisy na dania dla maluchów, zbliżają się 3 urodzinki syneczka i coś fajnego bym chciała przygotować.
sylwia
2009-06-12
13:23:55
Email
Nic Ci z potraw dla maluchów nie doradzę, ale mnie kiedys jedna koleżanka powiedziała, że najważniejsze są chipsy i coca-cola i najśmieszniejsze jest to, że do tej pory się sprawdza. :). Może jakies domowe hamburgery cieszylyby się powodzeniem?. Dzieci lubią fast foody, a jak sama przygotujesz, to bedzie zdrowsze.
sylwia
2009-06-12
13:27:16
Email
Osobiscie robie urodzinki zawsze na słodko. Przygotowuję kolorowe galaretki, ładnie wygladaja i dzieci je lubią. Jak zastygnie jedna np zielona, to dodaję druga np czerwoną i owoce. Potraw takich dla milusinskich nie znam, więc przykro mi, ale nic ci nie doradzę.
weridiana
2009-06-12
19:45:14
Email
Galaretki kolorowe będą takie fajne z poziomkami w środku chipsy i paluszki zakupione cola dla dzieci też, ale co więcej to nie wiem...
bea1978
2009-06-12
20:37:55
Email
U nas zawsze w pierwszej kolejności idą chipsy, ciasteczka, paluszki, zawsze muszą być żelki,lentilki, pastylki pudrowe albo musujące pudrowe cukiereczki w papierkach. Jeśli chodzi o jedzonko bardziej zdrowe :) to nigdy nic nie schodzi oprócz koreczków, nadziewasz co chcesz ważne żeby było kolorowo i oczywiście nie na zwykłych wykałaczkach, ja robię na takich plastikowych kolorowych, końcóweczki obcięte:)) Możesz zrobić sałatkę owocową ale zwróć uwagę, żeby przeważały owoce lubiane przez dzieci, nigdy nie daję grejfruta, z pomarańczami też oszczędnie, najwięcej banana, jabłek, kiwi, mandarynki...Nic więcej nie przychodzi mi do głowy, bo u nas głównie to się pojawia na urodzinowym stole dla dzieci :)
katka
2009-06-13
09:36:12
Email
Na imprezach dla dzieci najmniej interesuje je jedzenie. Spróbuj z owocami, można zrobić wesołe kanapki,muchomorki z pomidora i jajka,mini pizze.Polecam ksiązkę z przepisami "Mamo,tato,gotuj z dzieckiem" -swoją kupiłam w InMedio
weridiana
2009-06-16
21:58:03
Email
Dzięki dziewczyny za odzew ale oczywiście dzieci nie bardzo były zainteresowane jedzeniem poza chipsami i paluszkami.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum