szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - mam problem sama ze sobą!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
malenstwo
2009-05-13
Email
witam!!!!!!!!!!!! :) właśnie do was dołączyłam !:) mam następujący problem : nie wiem co ze mną nie tak na pierwszy rzut oka niby wszystko ok kochający mąż zdrowe dziecko na kasę też nie narzekamy a jednak ! odkąd urodziłam dziecko ciągle się sobie nie podobam uważam że jestem gruba szeroka i i jeszcze do tego jestem niska (146 cm) wszyscy mówią że wyglądam jak szczapa a na matkę to już w ogóle nie wyglądam a ja widzę sie w lustrze właśnie za gruba dzisiaj się mierzyłam podaję swoje wymiary : 76/64/86/40 kg wagi to dużo? co ze mną nie tak że ciągle widzę się grubsza od innych?
ciekawa
2009-05-14
13:16:05
Email
Ojejka toć ty malusia jesteś;) Kochanie a kiedy ty urodziłaś? Ja miałam ostrą depresje poporodową i też czułam sie brzydka. Choc przynać muszę ze powrót do fajnego stanu zabrał mi dwa lata prawie-choc nadal mam jak na mój gust ciu za duze uda ale co tam lubie siebie. Trzeba sie polubic nie zależnie od rozmiaru:) Jak człowiek sie nie lubi to nikt go nie lubi. A jeśli naprawdę źle sie czujesz to wybierz sie do psychologa-sama korzystałam ale w nieco innej sprawie i bardzo mi pomógł.
pinkie
2009-05-14
22:41:50
Email
Może nosisz za małe ciuchy albo nieodpowiednie do swojej figury... Ja zauważyłam, ze nieważne są rozmiary, ważne są odpowiednio zachowane proporcje za pomocą ubrań. Ale twoje rozmiary są i tak bardzo mini mini. Rozejrzyj sie na spacerze, zauważ opasłe uda i wypływające brzuchy - czy nie uważasz, ze przy nich masz kształty baleriny? I uśmiechnij się - uśmiech nic nie kosztuje :D
ciekawa
2009-05-15
07:51:31
Email
Włąsnie ja po ciązyjestm troche wieksza i troche trwao zanim wyleczyłąm sie ze starych ubrań kupiłam nowe w których wygladam bardzo dobrze a kto mi bedzie sprawdzał rozmiar metki:)
malenstwo
2009-05-15
19:13:09
Email
urodziłam już 2 lata temu i właśnie od tego czasu mam ten problem i sama nie wiem skąd mi się to wzięło bo wcześniej takich można by rzec śmiesznych .problemów nie miałam. ubrań za ciasnych to raczej nie noszę raczej bardziej luźniejsze. kurcze czasem wydaje mi się że za chwilę zeświruję.
ciekawa
2009-05-16
08:21:46
Email
No to weź się zbierz i idź do psychologa-serio potrafią pomóc:) czasem trzeba usłyszeć oczywiste rzeczy od kogoś obcego najlepiej z autorytetem.
malenstwo
2009-05-30
13:57:02
Email
tak mi się przypomniało kiedy byłam jeszcze w ciąży 2 razy przerabiałam zatrucie ciążowe i w międzyczasie cholestazę i byłam wtedy naprawdę spuchnięta jak balon i wtedy ktoś z rodziny męża powiedział że jestem bardzo gruba pamiętam że zrobiło mi się wtedy bardzo przykro że ta osoba nie potrafi zrozumieć że to przez to zatrucie tak wyglądam że jestem spuchnięta! a nie gruba! może dla tego został mi taki uraz że widzę się właśnie taka jak wyżej napisałam???
ciekawa
2009-05-30
18:16:07
Email
Olej to dziewczyno!!!!!!!! ja w ciąży jadłam za troje nie dwoje i przytyłam 22 kilo owszem na końcu byłam ostro spuchnięta ale tak naprawdę to styłam się jak diabli. Dziś wyglądam normalnie i wszyscy złośliwcy zamilkli:) Trzeba sie polubić bo złośliwi tylko czekają na takie niepewne siebie osoby żeby wsadzić szpilkę.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum