szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - "GADŻETY" do chrztu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
pinkie
2009-03-15
Email
Jakie ciekawe rzeczy można kupić w necie do chrztu? Niedługo będę chrzciła swoje dzieci (nie pytajcie dlaczego teraz) i widzę, ze można kupić specjalne świece i inne ładne rzeczy. Pomóżcie!
katka
2009-03-16
13:14:10
Email
Do chrztu potrzebna jest świeca-mozna ją kupić tez w sklepie z dewocjonaliami i tzw.koszulka do chrztu. Może wyglądać jak kaftanik,może być ładnie wykończoną białą chusteczką. U mnie taką chusteczke kupła chrzestna.Innych gadżetów nie widziałam.A dzieci tez chrzciłam póżno;)
pinkie
2009-03-16
15:58:54
Email
...pomyslałam, ze jak zamówię z internetu to będzie szybciej i z "personalizacją" gratis.I dostarczą do domu. Oferta jest duża na allegro, ale może macie coś sprawdzonego, albo coś odradzicie...
Joanna26
2009-03-17
11:40:47
Email
Skoro ma byc personalizowane i na allegro, to ja polecam zaproszenia ze zdjeciem, np. takie: http://www.allegro.pl/item580656502_zaproszenia_slubne_komunia_chrzest_roczek_zdjeciem.html#gallery
Nie sa to dokladnie te, ktore wybralismy dla Emili, ale podobne, goscie byli pod wrazeniem:)
ciekawa
2009-03-17
12:25:57
Email
Ja kupiłąm swiece w sklepie do tego zaproszenia wypisywane i kaftanik-mozna zamiast kaftanika serwetke. A ubranko: Nastka miała sliczna sukienusie ze sztruksiku białego i specjalnie robiony swterek z czapeczką.
pinkie
2009-03-19
11:35:57
Email
przez przypadek trafiłam do sklepu z dewocjonaliami i okazało sie, ze swiece z literkami i chusteczke - kupiłam o wiele taniej niz na allegro, a równie śliczne, a zaproszenia - robie sama :))) moze beda tez śliczne....
katka
2009-03-19
12:36:32
Email
bo allegro to często aledrogo
ciekawa
2009-03-19
19:49:17
Email
Tak tak sama robię często zakupy ale wiem ze płace tyle samo-tylko ze jak mam latać po majtki i marnować czas to mogę je sobie zamówić do domu.
pinkie
2009-03-20
07:02:43
Email
Ja tez wolę dostawę do domu, ale dwukrotne przebicie ceny w porównaniu ze sklepem - to przesada.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum