szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Ktoś nas zrozumiał :)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
pinkie
2009-02-03
Email
Ja muszę wózkiem jechać po własnej ulicy, bo chodnik rezerwują auta. A Wy ? Pewnie macie podobnie.... film
pinkie
2009-02-03
10:09:20
Email
film - mam nadzieję poprawny link
Joanna26
2009-02-03
12:29:42
Email
Cudo:)
ciekawa
2009-02-03
19:29:05
Email
Świetne-puki nie zostałam mamą nie wiedziałam co to jest problem z zaparkowanymi autami albo zbyt wysokimi krawężnikami czy dziurami w chodnikach.
pinkie
2009-02-04
11:47:05
Email
to prawda, ja tez przekonałam sie o tym dopiero jak mam dzieci
karolina
2009-02-12
12:44:33
Email
heehehehe a to dobre!!!chyba wezmę przykład i też tak będę na spacery chodzić.
sylwetkar
2009-03-07
01:33:47
Email
suuper pomysł , świetnie rozumiem problem ile to ja juz razy w duchu obiecałam sobie że zaczne na spacery zabierać gwożdż którym będe rysować samochody tarasujące chodniki, pamiętam jeden upierdliwy do granic samochód przechodziłam kilkanaście razy koło niego i zawsze musiałam przechodzić na drugą str jezdni albo obchodzić ten samochód (stał na ukos cały na chodniku)raz zapytałam stojącego niedaleko pana polycjanta czy tak można ...odp: a co ja moge widocznie niemoże inaczej (nienapewno sie nieznał z właścicielem tego samochodu)albo jak na spacerze zimą musiałam po bryłach śniegu przejechać bo jaśnie pan postawił swoje autko zaraz pod oknami bo tam było odśnierzone ,podczas gdy ja sie wściekałam pan wychodząc z klatki zapytał "grzecznie" czy mogłabym bardziej uważać....

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum