szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - poszukuję fajnych i szybkch przepisów na menu syl


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kyja
2008-12-29
Email
dziewczyny, znacie jakieś fajne szybkie przepisy na potrawy, które można zaserwować w noc sylwestrową? chodzi mi głównie o sałatki i ewentualnie jakieś smakowite przekąski;)( bez zbytniej ekstrawagancji, szybkie i smaczne;)) będę wdzięczna za wpisy=przepisy;)
Joanna26
2008-12-30
23:03:33
Email
Dla zwolenników czosnku:)) Ser zolty zetrzec na grubych oczkach, dodac czosnek przecisniety przez praske i majonez. Posmarowac male kanapeczki (z bagietki/ z pokrojonego na kawalki pumpernikla/ krakersy), na wierzch polozyc polowke orzecha wloskiego (niekoniecznie polowke i niekoniecznie w ogole). Latwe, mniamusne (o ile toleruje sie czosnek) i zwykle cieszy sie wzieciem i zainteresowaniem:)
ciekawa
2008-12-31
10:22:48
Email
Ja na dziś robie kurczaka w sezmie.wczoraj udka nasmarowałam rozrobioną marynatado kurczaka a dzis obtocze w sezamie, chrupkach kukurydzianiych i bułce tartej. Koleżanka też cos zrobi. moze jakies ciasto albo koreczki hmmm...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum