szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - TATUAŻ W WARSZAWIE


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwetka
2008-07-10
Email
Dziewczyny, potrzebuję namiarów na zaufane miejsce do zrobienia tatuażu w Warszawie. Dzięki
ciekawa
2008-07-10
14:03:24
Email
O to w Olsztynie i ja poprosze-też ciągle o tym myśle:) Sylwetkar orientujesz sie ile taki malusi cm*cm by kosztował?
sylwetka
2008-07-10
14:43:48
Email
Studio Dereniowa, słyszałam, że jest ok. Ktoś to potwierdzi. Niestety cen nie znam
Sylwetkar
2008-07-11
13:58:13
Email
oj niestety znam tylko Gliwickie tatuażownie
Kasia:)
2008-07-13
18:35:29
Email
W Olsztynie polecam Bazyla jest znany w Polsce, jezdzi tez tatuowac za granice. strona: www.bazylart.com
ciekawa
2008-07-21
17:13:37
Email
Kasiu a gdzie on ma studio? Jak to jest idę do studia i wybieram sobie obrazek i on mi to robi?
Kasia:)
2008-07-23
10:29:55
Email
Ciekawa,on ma teraz studio chyba w okolicy poprzecznej, zapytam jeszcze meza on wie gdzie dokladnie, mozesz sobie cos wybrac na miejscu,choc chyba lepiej poogladac na roznych stronkach i na spokojnie sobie cos wypatrzec,wydrukowac,badz tez pewnie opisac co chcesz a on narysuje,lepsze to niz takie oklepane katalogowe wzory....Zreszta zobacz czy na stronie jest na niego namiar,jak cos to zadzwon i zapytaj.Moj maz to poszedl do Bazyla i powiedzial ze chce to i to a juz on mu sam na reku narysowal a potem jak moj maz zaakceptowal to wytatuowal...
ciekawa
2008-07-23
21:49:58
Email
Kurcze oj chciała bym:)iiiiiiiiiiiiii moze sie skusze-mąż nie mówi nie:) A Kasiu jakieś ceny kojarzysz? ja chce coś malusiego-tylko gdzie-może na boczku:)
ciekawa
2008-07-24
20:50:33
Email
a co myślicie o tatuażu znaku nieskończoności-oznacza ze zgadzam sie na pobranie narządów po śmierci-od lat o tym myśle-mam zgode w portfelu od 10 lat ale może tatuaż-to taki manifest trochę.
sylwetka
2008-07-31
14:32:27
Email
Świetny pomysł, Ciekawa. Oglądałam bazylarta, fajny. Na plaży teraz mnóstwo wytatuowanych kobiet dostrzegam. Ale mnie to jakoś nie ciągnie.
Kasia:)
2008-08-01
10:05:54
Email
Moj mezus nie wie dokladnie jaki adres, ul Poprzeczna,najlepiej zadzwon do niego jezeli sie zdecydujesz Bazyl Ci wytlumaczy,a pomysl niezly....:)ja mam jeden maly ale marzy mi sie drugi wiekszy,tylko nie znalazlam jeszcze wzoru ktory by mnie urzekł:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum